Medicinska sestra / tehničar (ž)

Objavio Centar za srce - KM, 02.10.2023. - Sarajevo

Zdravstvena ustanova specijalna bolnica “Centar za srce” Sarajevo je jedna od najmodernijih zdravstvenih institucija ove vrste, specijaliziranih za tretman i liječenje bolesti srca i krvnih žila. Bolesti srca i krvnih žila odnosno kardiovaskularne bolesti su najčešće bolesti u stanovništvu. Ove bolesti su također i direktni uzrok najvećeg broja smrtnih slučajeva.

Zdravstvena ustanova specijalna bolnica "Centar za srce" proširuje svoj tim i raspisuje oglas za: Medicinska sestra / tehničar (ž)

Opis posla:

  • učestvuje u procesu prijema i njege pacijenata
  • podijela terapije i drugi poslovi na odjelu
  • vođenje potrebne evidencije o pacijentima
  • drugi poslovi po nalogu nadređenog iz oblasti radnog mjesta

Obavezan uslov:

  • Licenca za samostalan rad KS

Dodatni uslovi:

  • Poželjno je poznavanje engleskog jezika
  • Radno iskustvo nije obavezan uslov

Prijavite se putem telefona na broj: 061/292-129 Dalila Mahir (zvati od 14:00h do 16:00h)

Broj izvršilaca: 3