Monter pločastog namještaja

Objavio Namještaj Viva, 19.07.2023. - Sarajevo

Opis posla

  • Isporuka pločastog namještaja na adresu kupca.
  • Montaža pločastog namještaja na adresi kupca.
  • Montaža pločastog namještaja u salonu

Od Vas tražimo:

  • SSS – poželjno stolarskog / tehničkog usmjerenja.
  • Rad na terenu.
  • Poželjno radno iskustvo na sličnim ili istim poslovima montaži plakara, komoda i ostalog pločastog namještaja.
  • Opšti uslovi koji moraju biti ispunjeni u skladu sa odredbama Zakona o radu.

Nudimo Vam:

  • Ostvarivanje dobre zarade
  • Rad u mladom, stručnom i ambicioznom timu
  • Rad u jednoj smjeni
  • Dva slobodna dana u sedmici.
Broj izvršilaca: 3