Oglas

Odgajatelj u predškolskoj ustanovi (m/ž)

Objavio International Montessori House Sarajevo, 19.04.2024. - Sarajevo

Pozicija: Odgajatelj u predškolskoj ustanovi (m/ž)

Stručna sprema: B.A. ili M.A. Predškolskog odgoja

Uslovi:

  • Želja za rad
  • Timski duh i inovativnost temelji su IMH organizacijske kulture

Opis posla:

  • Individualni i grupni rad sa djecom
  • Saradnja sa roditeljima
  • Nadzor, briga i njega djece
  • Stručno usavršavanje u oblasti predškolskog odgoja
  • Usvajanje i dosljedna primjena Montessori metodologije
  • Planiranje i organiziranje obaveznih i slobodnih aktivnosti
  • Ostali poslovi po nalogu pretpostavljenog
  • Mogućnost obavljanja pripravničkog staža do polaganja stručnog ispita

Ključne odgovornosti:

  • Kreiranje i realizacija edukativno-zabavnog rada sa djecom
  • Praćenje grupne dinamike i djelovanje
  • Primjena metoda i tehnika u radu primjerenih djeci
  • Obogaćivanje spoznaja i vještina u skladu sa Montessori pedagogijom
  • Kreativnost i autentičnost u radu sa djecom
  • Odgovornost, želja za rad, timski duh i inovativnost

Dokumentacija:

Po konačnosti Odluke o izboru idealnog kandidata, izabrani kandidat dužan je dostaviti dokumente (ne starije od 6 mjeseci).

Vaše prijave pošaljite putem opcije: "Prijavite se na oglas".

Prijavite se na oglas
Ukoliko imate više dokumenata (CV, reference...) predlažemo da ih spojite u jedan dokument (PDF ili docx).
Napišite što detaljnije zašto se prijavljujete baš na ovu poziciju i ukratko se predstavite.

* Obavezna polja