Online (DL) Predavač (m/ž)

Objavio Kidinix Digitalna škola, 30.05.2024. - Sarajevo

“KIDINIX” Online škola informatike i stranih jezika nudi poslovnu priliku-praksu od minimum 12 mjeseci (plaćeni doprinosi+zarada u zavisnosti od vašeg angažmana) sa mogućnošću nastavka saradnje sljedećim kadrovima sa evidencije Zavoda za zapošljavanje.

OPŠTI USLOV: da se nalazite na evidenciji Zavoda za zapošljavanje KS

1. U STATUSU PRIPRAVNIKA (5 izvršilaca):

  • visoka stručna sprema-VSS (poželjno Filozofski fakultet, odsjek Germanistika i Anglistika)
  • mladi do 30godina SA OBAVEZNIM POZNAVANJEM ENGLESKOG I-ILI NJEMAČKOG JEZIKA (poželjan certifikat-nivo C1)

2. MLADI SA ISKUSTVOM (5 izvršilaca):

  • mladi do 35 godina, visoka stručna sprema
  • VSS- IT smjerovi i/ili Filozofski fakultet Anglistika/Germanistika-nivo min B2

OPIS POSLOVA:

  • Priprema i držanje časova iz njemačkog, engleskog, matematike, osnova informatike i programiranja djeci uzrasta 5-15 godina
  • Marketing i administracija

Od vas očekujemo savjesnost i odgovornost, posvećenost poslu, kreativnost, fleksibilnost, spremnost na timski rad, rad na sebi, te želju za profesionalnim usavršavanjem.

Ovo je prilika i za one koji nemaju prethodnog radnog iskustva da steknu isto uz fleksibilne uslove rada od kuće.

Kandidati/kinje koji uđu u uži izbor biti će kontaktirani i pozvani na intervju. Rok za prijavu je 06.06.2024.

Vaš CV pošaljite isključivo putem opcije: "Prijavite se na oglas".

Mjesto rada: Sarajevo
Zaposlenje: Praksa
Broj izvršilaca: 10
Moguć rad od kuće (remote): Da