Oglas

Operater u proizvodnji autodijelova na CNC mašinama (m/ž)

Objavio ASA Direkt, 23.09.2024. - Rajlovac

O poslu:

ASA Direkt d.o.o. Sarajevo je članica ASA grupacije, jednog od najvećih poslodavaca u BIH, koji broji preko 20 kompanija i više od 2500 zaposlenih. Društvo je specijalizirano za ustupanje radne snage ugovornim partnerima. S obzirom na to da se naš ugovorni partner, Selzer Automotive Bosnia d.o.o., nalazi u fazi ekspanzije i potrebe za dodatnom radnom snagom, tražimo veći broj izvršilaca za sljedeće radno mjesto:

Operater/operaterka u proizvodnji autodijelova na CNC mašinama

Opis posla:

  • Podešavanje i priprema mašine za proizvodnju komada u seriji
  • Provjera ispravnosti i kompletnosti dijelova/komponenti
  • Praćenje svih radnih koraka, te vizuelna i funkcionalna kontrola proizvedenih komponenti, uključujući korištenje propisanih mjernih i kontrolnih sredstava
  • Odgovornost za proces i proizvod
  • Korištenje proizvodne dokumentacije

Kod nas će Vam se svidjeti:

  • Rad u pozitivnoj i dinamičnoj okolini
  • Rad na inovativnim CNC mašinama, u najsavremenijim uslovima proizvodnje autodijelova
  • Mogućnost stručnog usavršavanja i napredovanja
  • Razni benefiti i stimulativna plata adekvatna Vašem učinku i napredovanju

Vrsta posla:

  • Radni odnos na određeno vrijeme

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema (SSS), poželjna tehnička struka
  • Kooperativnost i sklonost timskom radu
  • Visok stepen odgovornosti
  • Sposobnost za brzo učenje i snalaženje u novim područjima i tehnologijama

Cijenjene prijave i biografije pošaljite putem opcije "Prijavite se na oglas" najkasnije do 22.10.20224. god.

Za dodatne informacije možete nas kontaktirati i putem telefona: 033 782 755, 033 782 756061 473 609

Mjesto rada: Rajlovac
Broj izvršilaca: 50
Prijavite se na oglas
Ukoliko imate više dokumenata (CV, reference...) predlažemo da ih spojite u jedan dokument (PDF ili docx).
Napišite što detaljnije zašto se prijavljujete baš na ovu poziciju i ukratko se predstavite.

* Obavezna polja