Oglas

Pomoćni radnici u odjelu finalizacije sladoleda (m/ž)

Objavio office people Zagreb d.o.o., 12.04.2024. - Inostranstvo

Za renomiranog Klijenta tražimo radnike u odjelu finalizacije sladoleda!

Lokacija: Zagreb

Opis posla:

  • Punjenje, brojanje, pakiranje, lijepljenje u procesu proizvodnje
  • Održavanje čistoće na tehnološkim linijama i u proizvodnim pogonima
  • Priprema i dostava ambalaže i repromaterijala
  • Obavljanje poslova u skladu sa integriranim sustavom upravljanja

Preduvjeti:

  • NKV

Ponuda:

  • Početna plaća 840 bruto + naknada za topli obrok i prijevoz
  • Fiksni dodatak na plaću
  • Sezonska nagrada
  • Smještaj
  • Rad u smjenama (3 smjene)

Prijaviti se možete i putem opcije: "Prijavite se na oglas" ili na broj+38591 3000 721

Važne informacije:

** U obradu ćemo uzeti samo kandidate s važećim EU osobnim dokumentima te kandidate koji nam dostave životopis, po mogućnosti u predefiniranom odnosno Europass formatu.

Korištene riječi i pojmovi koji imaju rodno značenje odnose se jednako na muški i ženski rod bez obzira jesu li korišteni u muškom ili ženskom rodu.

Svi osobni podatci koje ovim putem dostavljate office people Zagreb d.o.o. obrađivati će se sukladno Općoj uredbi o zaštiti podataka 2016/679 EUROPSKOG PARLAMENTA I VIJEĆA od 27. travnja 2016. ("GDPR"), i to isključivo za obradu vašeg zahtjeva i u sklopu natječaja za posao na koji se prijavljujete.

Mjesto rada: Inostranstvo
Broj izvršilaca: 15
Prijavite se na oglas
Ukoliko imate više dokumenata (CV, reference...) predlažemo da ih spojite u jedan dokument (PDF ili docx).
Napišite što detaljnije zašto se prijavljujete baš na ovu poziciju i ukratko se predstavite.

* Obavezna polja