Poslovođa poslovnice (m/ž)

Objavio Domod, 11.10.2023. - Sarajevo

Opis poslova i radnih zadataka:

  • Organizira, planira, koordinira i kontroliše aktivnosti unutar poslovnice
  • Učestvuje u prodajnim aktivnostima poslovnice
  • Prikupljanje informacija i izvještavanje nadležnih o promjenama stanja na tržištu i zahtjevima kupaca
  • Upravlja i kontroliše aktivnosti na pripremi poslovnice za prodajne aktivnosti (uređenje poslovnice, izlaganje robe, postavljanje cijena, priprema garantnih listova, deklaracija ...)
  • Izrađuje izvještaje o poslovanju (popisi, promet...)
  • Upravljanje lagerom poslovnice (prijem, stanje zaliha...)
  • Implementacija marketinških incijativa na nivou poslovnice
  • Upravljanje zakonom propisanom dokumentacijom u poslovnici
  • Organizuje isporuku robe kupcima
  • Rješavanje reklamacija kupaca na nivou poslovnice
  • Obuka i ocjenjivanje osoblja poslovnice
  • Odgovara materijalno i finansijski za robu u poslovnici

Posebni uslovi:

  • Najmanje SSS ekonomskog, trgovačkog, elektrotehničkog, mašinskog i sl. smjera
  • Najmanje 3 godine iskustva na sličnim poslovima

 Nudimo:

  • stimulativna primanja, kvalitetne uvjete rada, mogućnost profesionalnog usavršavanja i napredovanja

Ukoliko ste zainteresovani za ponuđenu radnu poziciju, svoje biografije u pismenoj formi (CV) pošaljite putem opcije: "Prijavite se na oglas"

Izbor kandidata će se vršiti putem intervjua na poziv.