PR / Marketing Menadžer (m/ž)

Objavio NovaAmbienta, 06.06.2023. - Sarajevo

PR / Marketing Manager (m/ž)

Nudimo:

Stalni radni odnos u uspješnoj kompaniji;
Stimulativna primanja koja se baziraju na radnom učinku;
Mogućnost rada u mladom i stručnom timu;

Uslovi:

Visoka stručna sprema u oblasti marketinga, PR-a ili srodnih disciplina;
Tačnost i preciznost u radu;
Sklonost timskom radu i odlične komunikacijske vještine;
Kreativnost u radu i energičnost;
Spremnost za rad na terenu;

Prednost imaju:

Kandidati sa iskustvom na sličnim ili istim pozicijama;
Kandidati koji posjeduju vozačku dozvolu B kategorije;
Kandidati koji poznaju neke od stranih jezika;

Opis posla:

Planiranje i sprovođenje marketinških kampanja i PR aktivnosti;
Razvoj strategija brenda i komunikacijskih planova;
Održavanje odnosa sa medijima i organizacija medijskih događaja;
Koordinacija internih i eksternih resursa za promociju proizvoda/usluga;
Praćenje i analiza rezultata marketinških kampanja i PR aktivnosti:
Izrada marketinških materijala, kao što su brošure, letci i drugi promotivni materijali;
Organizacija događaja i sponzorstava;
Praćenje i analiza trendova u industriji i prilagođavanje marketinških strategija;

Ako ste ambiciozni, kreativni i strastveni za PR i Marketing, pridružite se našem timu i ostvarite svoj puni potencijal! Pružamo Vam priliku da radite u dinamičnom okruženju, gdje ćete imati mogućnost razvijati svoje vještine i doprinijeti rastu naše kompanije.

Vaša strast za PR i Marketingom može postati stvarnost u našoj kompaniji. Pridružite nam se i zajedno stvorimo uspješnu priču!