Oglas

Prodajni predstavnik - HoReCa (m/ž)

Objavio Vinarija Dodig, 03.10.2024. - Sarajevo

Prodajni predstavnik - HoReCa, Vinarija Dodig

Regija: Sarajevo i okolica

Opis posla:

  • Obilazak dodijeljenih prodajnih mjesta po planu obilazaka
  • Pronalaženje ključnih ugostiteljskih objekata s ciljem povećanja prodaje
  • Promoviranje, predlaganje i dogovaranje prodaje proizvoda iz asortimana
  • Sklapanje godišnjih ugovora s kupcima sukladno politici prodaje te
    osiguravanje poštivanja ugovornih obveza
  • Organiziranje i provođenje aktivnosti unapređenja prodaje kod kupaca te predlaganje novih aktivnosti, sukladno standardima izlaganja
  • Evidentiranje i kontrola zastupljenosti asortimana u ugostiteljskom objektu
  • Održavanje i ažuriranje evidencije dodijeljenih objekata/kupaca
  • Izvještavanje i praćenje prodajnih rezultata

Uvjeti:

  • SSS/VŠS/VSS
  • Minimalno 1 godina radnog iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Poznavanje rada na osobnom računalu
  • Razvijene komunikacijske i pregovaračke vještine
  • Pozitivan stav i ustrajnost u ispunjavanju ciljeva
  • Otvorenost za suradnju i timski rad

Nudimo:

  • Rad u kompaniji sa tradicijom proizvodnje vina
  • Radni odnos na neodređeno vrijeme, uz probni rok
  • Redovita primanja i stimulativni dio plaće
  • Prigodne nagrade
  • Ugodno i poticajno radno okruženje

Prijaviti se možete putem opcije "Prijavite se na oglas" ili osobno na adresi sjedišta firme Circle International d.o.o., Potpolje 134, 88260 Čitluk Međugorje.

Više informacija na broj: 036/651-404.

Prijavite se na oglas
Ukoliko imate više dokumenata (CV, reference...) predlažemo da ih spojite u jedan dokument (PDF ili docx).
Napišite što detaljnije zašto se prijavljujete baš na ovu poziciju i ukratko se predstavite.

* Obavezna polja