Oglas

Prodajni savjetnik (m/ž)

Objavio Penti, 26.08.2024. - Sarajevo

Pridruži se Penti timu u Sarajevu!

Već dugi niz godina, uspješno poslujemo na području Bosne i Hercegovine, s poslovnicama smještenim u Sarajevu, Mostaru, Tuzli i Tešanjci. Ako dijeliš našu strast prema modi, posjeduješ svestranost i želiš postati važan član našeg kolektiva u Sarajevu pozivamo te da se prijaviš na otvoreni oglas. Tvoj talenat nam je potreban, i jedva čekamo da te upoznamo.

Opis posla:

  • Pružanje stručnih savjeta i pomoć kupcima prilikom kupovine
  • Kontrola stanja blagajne i vođenje administracije u poslovnici prema uputama nadređenih
  • Primanje, deklarisanje, dopunjavanje i briga o robi
  • Vođenje evidencije stanja robe i skladištenje
  • Implementacija prodajnih akcija
  • Sudjelovanje u procesu prijema i popisa robe
  • Održavanje higijene u poslovnici

Od tebe očekujemo:

  • Pozitivnu energiju i ljubaznost
  • Izražene komunikacijske vještine
  • Sposobnost suradnje u timu
  • Odgovornost i posvećenost radu
  • Ambiciju za postizanjem uspjeha i napredovanjem
  • Poznavanje rada na računaru

Za navedenu poziciju nudimo:

  • Rad u stabilnoj i prosperitetnoj kompaniji
  • Mogućnosti kontinuiranog usavršavanja i napredovanja
  • Ugodnu radnu atmosferu
  • Stimulativne bonuse temeljem postignutog učinka

Svoju radnu biografiju i motivacijsko pismo pošalji putem opcije "Prijavite se na oglas".

Radujemo se tvom dolasku u Penti tim.

Nakon pregleda prijava, sve kandidate koji budu odabrani za daljnji proces, kontaktirat ćemo putem navedene e-mail adrese za dogovor o terminu razgovora.

Prijavite se na oglas
Ukoliko imate više dokumenata (CV, reference...) predlažemo da ih spojite u jedan dokument (PDF ili docx).
Napišite što detaljnije zašto se prijavljujete baš na ovu poziciju i ukratko se predstavite.

* Obavezna polja