Prodajni savjetnik - trgovac (m/ž)

Objavio Itrade, 12.06.2024. - Sarajevo

Hello Baby je specijalizirana online i fizička trgovina baby opreme i dječijih igračaka najpoznatijih svjetskih premium brendova, koja posluje u okviru Itrade d.o.o. ekluzivnog zastupnika i uvoznika za brojne svjetske premium brendove dječijih igračaka i baby opreme.

Zbog otvaranja nove Hello Baby poslovnice, Itrade d.o.o. raspisuje oglas za radno mjesto:

Prodajni savjetnik - Trgovac (m/ž) u Hello Baby trgovini za djecu i bebe

Sarajevo (Importanne Centar Sarajevo)

Uslovi:

  • Minimalno SSS
  • Obavezno radno iskustvo na poslovima trgovca/prodavača/prodajnog savjetnika
  • Poželjno znanje engleskog jezika (nije eliminatorno)
  • Rad na računaru (MS Office)

Nudimo:

  • Atraktivno radno vrijeme
  • Startna primanja: 1200,00 KM
  • Mogućnost daljeg napredovanja
  • Radno vrijeme trgovine: Ponedjeljak- Petak: 10:00 – 20:00h; Subota - Nedjelja: 10:00-17:00h;
  • Rad se odvija u smjenama

Opis poslova:

  • Rad u trgovini sa baby opremom i dječijim igračkama
  • Rad na blagajni
  • Prijem robe i izlaganje
  • Komunikacija sa kupcima
  • Zaprimanje, pakovanje i otpremanje online narudžbi

Ukoliko si ljubazna, dinamična, odgovorna, motivisana, pouzdana i ciljevima orijentisana osoba, spremna na nove izazove i dalje napredovanje, pozivamo te da se pridružiš Hello Baby timu.

Prijave putem opcije: "Prijavite se na oglas".

Obavezno priložiti ažuriran CV novijeg datuma sa naznakom pozicije na koju se prijavljujete.

Napomene:

  • Nepotpune i neblagovremene prijave neće biti razmatrane
  • Isključivo ozbiljni kandidati koji traže dugoročan radni angažman dolaze u obzir
Broj izvršilaca: 3