Prodajni savjetnik za vozila (m/ž)

Objavio AC Quattro, 04.09.2023. - Sarajevo

Opis poslova:

  • Aktivan kontakt s kupcima unutar i izvan prodajnog salona te na terenu
  • Vođenje evidencije kontakata i potencijalnih kupaca
  • Izrada i izdavanje ponuda za financiranje vozila i usluga
  • Postizanje zadanih, osobnih i poslovnih ciljeva i planova prodaje
  • Predlaganje aktivnosti za povećanje efikasnosti rada i prodaje
  • Priprema vozila za isporuku kupcima

Potrebne kvalifikacije i ostala znanja: CV, SSS ,VSS

  • Poželjno iskustvo rada na istim ili sličnim poslovima
  • Poznavanje općenitih prodajnih procesa
  • Poznavanje trendova na tržištu automobila
  • Poznavanje MS Office programa
  • Poznavanje engleskog i/ili njemačkog jezika u govoru i pismu
  • Poznavanje tržišta novih i rabljenih vozila, kao i vozila konkurencije
  • Vozačka dozvola B kategorije

Zaposlenima nudimo:

  • Osobna primanja sukladna rezultatima rada
  • Mogućnosti za kontinuirano usavršavanje
  • Rad u dinamičnom okruženju
  • Timsku atmosferu

Vašu cijenjenu molbu, CV i Vašu fotografiju, pošaljite isključivo putem pošte ili lično na adresu Put Života 1 Sarajevo, sa naznakom za konkurs za svaki oglas na koji konkurišete.

Prijave slati do 12.09.2023. godine.

Ponude će biti razmotrene u potpunoj diskreciji, a bit će kontaktirani samo uže odabrani kandidati koji potpuno udovoljavaju traženim uvjetima.