Oglas

Prodavač (m/ž)

Objavio Bellona, 24.04.2024. - Mostar

Brand BELLONA lider je u prodaji visokokvalitetnog namještaja, posteljina, anatomskih jastuka i madraca. Koristeći najmodernije tehnologije u proizvodnji, putem suradnika, permanentno slijedi svjetske trendove u preko 100 zemalja svijeta.

Zbog proširenja poslovnih aktivnosti u Bosni u Hercegovini raspisuje oglas za prijem u radni odnos.

Opis poslova:

  • Prijem i izlaganje robe u salonu namještaja
  • Održavanje urednosti na radnom mjestu
  • Upoznavanje i učenje o novim proizvodima
  • Rad s kupcima, davanje potrebnih informacija kupcu
  • Zaključivanje prodaje
  • Čvrsta suradnja s poslovođom objekta
  • Ostali poslovi po nalogu prvih pretpostavljenih

Uslovi:

  • Minimalno SSS
  • Izražena komunikativnost, fleksibilnost i timski rad
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Poznavanje rada na računaru, kao i jednog stranog jezika su prednost, ali ne i uslov

Nudimo:

  • Rad u prijatnom, profesionalnom i dinamičnom radnom okruženju
  • Obuku i usavršavanje
  • Mogućnost za napredovanje

Vaše prijave možete poslati putem opcije: "Prijavite se na oglas".

Mjesto rada: Mostar
Prijavite se na oglas
Ukoliko imate više dokumenata (CV, reference...) predlažemo da ih spojite u jedan dokument (PDF ili docx).
Napišite što detaljnije zašto se prijavljujete baš na ovu poziciju i ukratko se predstavite.

* Obavezna polja