Prodavač (m/ž)

Objavio PekSar, 15.01.2024. - Sarajevo

Mi smo novi brand na tržištu Bosne i Hercegovine. Bavimo se pripremom i prodajom najukusnijih peciva i jela. U cilju formiranja našeg prodajnog tima u Sarajevu, tražimo: Prodavača (m/ž)

Opis poslova:

  • Komunikacija s kupcima i usluživanje
  • Rad na blagajni
  • Informisanje kupaca o proizvodima
  • Slaganje i izlaganje proizvoda
  • Priprema proizvoda
  • Svakodnevna briga o higijeni i urednosti prodajnog prostora

Uslovi:

  • SSS
  • Rad u maloprodaji
  • Izražene komunikacijske i prodajne vještine
  • Ljubazanost i srdačnost u komunikaciji sa kupcima
  • Odgovorno i ozbiljno pristupanje radnim zadacima
  • Spremnost za rad u timu
  • Početna plata 1200 KM + bonusi

Sve informacije na broj tel: 062 05 05 04

Vaše biografije možete poslati putem opcije: "Prijavite se na oglas"

Broj izvršilaca: 3