Prodavač u maloprodaji (m/ž)

Objavio Homely Home Decor, 03.04.2024. - Sarajevo

Lokacija : Sarajevo Tower Galerija

Opis poslova:

  • Izlaganje i prodaja robe
  • Pružanje pomoći kupcima i savjetovanje u vezi sa prodajom
  • Saradnja sa timom u poslovnici i rad u skladu sa standardima kompanije
  • Rad na kasi u skladu sa zakonskim i internim procedurama
  • Vođenje računa o higijeni i izgledu salona

 Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

  • Minimalno SSS
  • Poželjno radno iskustvo u maloprodaji (nije obavezno)
  • Osnovno znanje o radu na kasi
  • Kreativnost, komunikativnost, ambicioznost i odgovornost
  • Osnovno poznavanje rada na računaru

Nudimo:

  • Redovna primanja
  • Stimulativna primanja
  • Rad u ugodnoj atmosferi

 Prijave na oglas :

Zainteresovani kandidati biografije mogu poslati: "Prijavite se na oglas"

Na razgovore će biti pozvani kandidati koji prođu proces predselekcije.

Za više informacija posjetite www.homely.ba

Broj izvršilaca: 2