Produkt menadžer (m/ž)

Objavio Domod, 19.09.2023. - Sarajevo

Opis poslova i radnih zadataka:

  • Upravljanje nabavom dodjeljenog asortimana robe,
  • Poznavanje trenutnog kretanja na svjetskom, regionalnom i lokalnom tržištima iz dodjeljenog asortimana,
  • Planiranje razvoja dodjeljenog asortimana,

Upravljanje odnosima sa dobavljačima npr. pregovori, narudžbe, planovi proizvodnje i isporuke robe,  plaćanja,

  • Upravljanje cijenama, podrška prodaji prilikom izrade cjenovnika
  • Aktivno praćenje rezultata prodaje dodjeljenog asortimana po svim kanalima,
  • Aktivno praćenje zaliha robe, praćenje RUC-a
  • Podrška marketingu u pripremi marketinških aktivnosti,
  • Podrška otvaranja novih poslovnica,
  • Posjete sajmovima i učešće na edukacijama dobavljača,
  • Odgovara za rezultate dodijeljenog asortimana robe.

Posebni uslovi:

  • Najmanje SSS, a poželjno VSS društvenog ili tehničkog usmjerenja
  •  3 godine na sličnim poslovima

Vještine i osobine:

  • Odlično poznavanje tržišta i brendova iz dodjeljenog asortimana
  • Odlične pregovaračke sposobnosti
  • Dobre organizacijske sposobnosti i prezentacijske vještine
  • Dobre vještine izrade analiza i izvještaja
  • Dobro znanje engleskog jezika
  • Odlično poznavanje rada na pc-u
  • Vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:

  • stimulativna primanja,
  • kvalitetne uvjete rada,
  • mogućnost profesionalnog usavršavanja i napredovanja