Oglas

Radnik u prodaji (ž)

Objavio GOLIJAT, 07.05.2024. - Sarajevo

Potrebna radnica u prodaji u prodavnici House of Samsonite. Prodavnica se nalazi T.C SCC.

Opis posla:

  • Prezentacija proizvoda, ciljanih ponuda i promotivnih akcija s ciljem prodaje proizvoda kupcima
  • Rad na kasi, obračun dnevnih troškova, kontrola stanja kase
  • Pozicioniranje robe na police
  • Osiguranje ispravnosti i kompletnosti prodajne dokumentacije (računi, upute, garantni listovi)
  • Organizacija i kontrola stanja robe u skladištu
  • Rješavanje reklamacija i briga o zadovoljstvu kupaca
  • Planiranje prodaje i praćenje realizacije plana prodaje
  • Unapređivanje kvaliteta i kvantiteta prodaje te ostvarivanje prodajnih rezultata
  • Održavanje čistoće u prodajnom prostoru

Uslovi:

  • SSS - trgovačka škola ili ostale četverogodišnje srednje škole
  • Minimalno 1 godina iskustva na istim poslovima
  • Izražene prodajne vještine
  • Poznavanje rada na računaru
  • Poznavanje engleskog jezika (A2 ili B1 nivo)
  • Odgovorna osoba koja vjeruje u zahtjeve kompanije za koju radi i na taj način je predstavlja i prema vani
  • Sklonost timskom radu, pridržavanju postavljenih standarda, procedura i obaveza
  • Odgovornost, predanost i visok angažman na radnom mjestu

 Šta nudimo:

  • Ugovor o radu na određeno vrijeme s mogućnošću ugovora za stalno
  • Redovna fiksna primanja uz stimulativni dodatak na osnovnu plaću
  • Pozitivno radno okruženje
  • Mogućnosti profesionalnog razvoja

Prodavnica radi u dvije smjene, a u skladu sa odredbama TC SCC.

Prijave mozete slati putem opcije: "Prijavite se na oglas".

Prijavite se na oglas
Ukoliko imate više dokumenata (CV, reference...) predlažemo da ih spojite u jedan dokument (PDF ili docx).
Napišite što detaljnije zašto se prijavljujete baš na ovu poziciju i ukratko se predstavite.

* Obavezna polja