Oglas

Radnik za ugradnju auto opreme za vozila (m/ž)

Objavio KOMEL, 23.09.2024. - Sarajevo

Uposlenik za ugradnju auto opreme za vozila (m/ž)

Volite automobile i tehniku? Želite raditi u dinamičnom okruženju s najnovijom auto opremom?

Pridružite se našem timu i postani stručnjak za ugradnju auto opreme. U ovoj ulozi imat ćete priliku raditi s raznim modelima vozila i instalirati opremu poput Cobra auto alarma, audio sistema, GPS navigacija,multimedija, parking senzora i još mnogo toga.

Opis posla:

Ugradnja razne auto opreme na vozila, poput:

  • Cobra auto alarma
  • Auto zvučnika
  • Auto radio playera
  • Parking senzora
  • Rikverc kamera
  • Multimedija,
  • Led i Xenon auto sijalica i slične dodatne opreme.

*U sklopu naših usluga, ne vršimo mehaničke popravke i servisiranja nego samo ugradnju nove opreme.

Šta nudimo:

  • Rad u modernom i opremljenom servisu,
  • Odlična prilika za profesionalni razvoj i napredovanje,
  • Priliku za rad sa vrhunskim auto-opremom i tehnologijama,
  • Prijateljska radna atmosfera i podržavajući tim
  • Stalno zaposlenje na punom radnom vremenu,
  • Učenje, edukacija i poslovno usavršavanje uz pomoć mentora,
  • Rad u ugodnom i profesionalnom okruženju sa mladim i iskusnim majstorima,
  • Jasno definisano i utvrđeno radno vrijeme,
  • Dinamičnu radnu atmosferu (ugradnja u novija i atraktivna vozila),
  • Najbitnija je zelja za učenjem o navedenim vrstama proizvoda i potreba za stalnim zaposlenjem,
  • Početna plata od 1.200,00 KM (uz mogućnost napredovanja).

Prednost prilikom odabira imaju:

  • Kandidati koji trebaju stalni posao i koji imaju želju da uče o ugradnji razne auto opreme na nova vozila.
  • Prednost imaju kandidati koji su radili na sličnim poslovima,

Uslovi za prijavu:

  • Vozačka dozvola B kategorije.
  • Kontakt broj za više informacija: 062 740 740

Vaše prijave pošaljite putem opcije "Prijavite se na oglas".

Broj izvršilaca: 2
Prijavite se na oglas
Ukoliko imate više dokumenata (CV, reference...) predlažemo da ih spojite u jedan dokument (PDF ili docx).
Napišite što detaljnije zašto se prijavljujete baš na ovu poziciju i ukratko se predstavite.

* Obavezna polja