Referent pripreme proizvodnje (m/ž)

Objavio Alma Ras, 24.10.2023. - Visoko

Opis poslova:

  • Prati radne naloge i obavlja poslove pripreme proizvodnje u skladu sa nalogom, te vodi brigu o organizaciji operativne pripreme rada
  • Blisko sarađuje sa službom magacina u svrhu provjere stanja zaliha i osiguranja snabdjevenosti proizvodnih pogona sa neophodnim materijalom za proizvodnju
  • Vodi evidenciju o izvršenim radnim operacijama i realizaciji radnih naloga
  • Prati realizaciju planirane nabavke materijala u zadanom roku
  • Prati količine materijala i poluproizvoda potrebnih za realizaciju radnih naloga u svrhu neometanog toka proizvodnje
  • Vrši  ispis  naloga za izdavanje repromaterijala i poluproizvoda za proizvodnju
  • Priprema izvještaje o utrošenim radnim satima  u svrhu kontrole realizacije radnih naloga
  • Dostavlja robu u pogone
  • Obavlja ostale administrativne poslove u službi i uredno odlaže i čuva dokumentaciju
  • Vrši i druge poslove po nalogu neposrednog rukovodioca

Uslovi:

  • SSS
  • 1 godina iskustva na istim ili sličnim pozicijama
  • Poznavanje rada na računaru
  • Poznavanje rada u programu NAV
  • Poznavanje jednog stranog jezika.

Kompetencije i vještine:

  • Komunikativnost i spremnost na timski rad
  • Analitičnost i izražena detaljnost u radu
  • Izražene organizacijske vještine i vještine planiranja
  • Izražena sistematičnost u radu

Nudimo vam priliku za razvoj, stimulativna primanja, te dalje usavršavanje i educiranje kroz razvoj i rad.

Ukoliko ispunjavate navedene uslove i smatrate da ste Vi idealan kandidat, svoju biografiju možete poslatii putem opcije: "Prijavite se na oglas" ili dostaviti lično u prostorije HR odjela.

Kandidati koji uđu u uži krug selekcije će biti kontaktirani i pozvani na intervju!

Mjesto rada: Visoko