Oglas

Referent - Prodajni savjetnik (m/ž)

Objavio Namještaj Viva, 02.10.2024. - Sarajevo
Referet/Prodajni savjetnik (m/ž)

Opis posla:
  • Rad s kupcima u salonu
  • Administrativna podrška nadređenom
  • Sudjelovanje u planiranju prodaje i marketinga
  • Izrada izvještaja (poznavaja Excel-a)
  • Ostali poslovi iz domene rada i stručnosti

Uslovi:
  • Minimalno SSS
  • Poznavanje rada na računaru (obavezno)
  • Poželjno prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Nudimo Vam:
  • Rad u mladom, stručnom i ambicioznom timu
  • Rad u dvije smjene
  • Prva smjena 08:00 -15:00h
  • Druga smjena 13:00 -20:00h
Vaše prijave pošaljite putem opcije "Prijavite se na oglas".

Sve potrebne informacije možete dobiti na broj telefona: +387 62 559 526

Lokacija: Sarajevo, Safeta Zajke bb
Prijavite se na oglas
Ukoliko imate više dokumenata (CV, reference...) predlažemo da ih spojite u jedan dokument (PDF ili docx).
Napišite što detaljnije zašto se prijavljujete baš na ovu poziciju i ukratko se predstavite.

* Obavezna polja