Referent za uvoz i nabavu prehrambenih proizvoda (m/ž)

Objavio Penny plus, 09.01.2024. - Sarajevo

Ako ste ambiciozni, snalažljivi, samoincijativni, odgovorni i prepoznali ste se u dole navedenom te imate radno iskustvo  koje je neophodno molimo Vas da nam svoj CV dostavite na oglašenu poziciju u nastavku:

Što vas očekuje u svakodnevnom radu?

Opis posla:

  • Nabavka i ugovaranje pojedinačne isporuke robe u okviru plana prometa uz saglasnost neposrednog rukovodioca za program prehrane, robe siroke potrošnje kao i ostalog asortimana sa kojim posluje firma.
  • Odgovornost za držanje optimalnih zaliha roba na skladištu, kao i za robe koje duže vrijeme stoje na skladištu.
  • Redovan obilazak prodajnih centara u svrhu ostvarenje plana prometa i snadbjevenosti prodajnog centra te predlaganje i implementacija mjera potrebnih za unapredjenje prodaje
  • Proširenje asortimana i uvođenje novih artikala u prodaju.
  • Predlaganje mjere za poboljšanje organizacije i unapređenje poslovanja prodajnih centara.
  • Obavljanje komercijalne poslove na realizaciji utvrđenog plana prometa i snadbjevenosti prodajnog centra
  • Informišete nadređenog o zahtjevima tržišta i eventualnim primjedbama kupaca i dobavljača.
  • Planiranje zaliha robe iz svog djelokruga rada.
  • Posjeta poslovnih sajmova kako u zemlji tako i inostranstvu.
  • Organizacija selektivnih kontrola po prodajnim centrima.
  • Po potrebi obavljanje i drugih poslova po nalogu neposrednog rukovodioca i direktora društva

Odgovorni ste za:

  • Izvršenje dužničko povjerilačkih odnosa i naplatu potraživanja od kupaca u saradnji sa računovodstvenom službom.
  • Ispravnost komercijalne dokumentacije iz svog djelokruga rada
  • Zakonitost poslovanja iz svog djelokruga rada.
  • Organizovanje poslovnih sastanaka sa dobavljačima i kupcima
  • Posjetu poslovnim sajmovima kako u zemlji tako i inostranstvu.
  • Organizaciju selektivnih kontrola po prodajnim centrima.
  • Sve ostale poslove iz svog djelokruga rada

Uslovi koje trebate ispunjavati  su:

1. VSS – Ekonomski fakultet
2. Obavezno 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
3. Obavezno aktivno znanje Engleskog jezika u govoru i pismu
4. Samostalnost u obavljanju posla
5. Vozačka dozvola B kategorije,aktivan vozač
6. Poznavanje rada na računaru je obavezno
7. Odlične komunikacijske i prezentacijske sposobnosti kao i vještine pregovaranja,
8. Izrazito izgrađene sposobnosti planiranja, analize i organizacije,

Nudimo:

  • Stimulativno radno okruženje,
  • Radni odnos u skladu sa zakonskom regulativom,
  • Mogućnost napredovanja i usavršavanja,
  • Mogućnost implementacije svih dobrih ideja,
  • Mogućnost dodatne edukacije,
  • Iznadprosječna finansijska primanja
  • Mogućnost povremenih putovanja.

Rok za podnošenje prijava u formi CV-a je 30 dana od dana objavljivanja ili do popune radnih mjesta.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće odmah po prijavi na radno mjesto kontaktirani.

Radno mjesto će se popunjavat odmah po prijavama i izboru adekvatnih kandidata!

Prijaviti se možete putem putem opcije: "Prijavite se na oglas"

1. Ispunite obrazac kadrovskog upitnika uz OBAVEZNO navođenje radne pozicija na koju se prijavljujete
2.  ili putem pošte na adresu igmanska bb, 71320 Vogošća (krug Unis pretis)