Oglas

Rukovaoc postorojenjem za hidrogeološka bušenja (m/ž)

Objavio BH Bušenje, 19.09.2024. - Tuzla

Usljed povećane potražnje za bušenjem bunara i geotermalnih bušotina, povećanog obima posla i kupovine dodatne bušaće garniture i opreme preduzeću BH Bušenje d.o.o. sa dugogodišnjim iskustvom u branši HITNO potrebni radnici za slijedeća radna mjesta.

Rukovaoc postorojenjem za hidrogeološka bušenja, bušač (1 izvršilac).

Uvjeti rada:

  • Prednost imaju radnici sa radnim iskustvom u struci.
  • Plata po dogovoru u okviru standarda za plate bušača nakon intervjua (uzimajući u obzir hitnost veća nego uobičajena 1.600,00 - 2.000,00 KM u zavisnosti od znanja i iskustva).
  • U obzir dolaze i bušači sa završenom školom za bušače bez iskustva koji bi imali mogućnost obuke uz rad sa iskusnim bušačima.

Uslovi:

  • Radnici koji nemaju završenu školu za bušača, su takođe dobro došli i za njih nudimo mogućnost obuke od strane iskusnih bušača uz mogućnost prekvalifikacije o trošku preduzeća.
  • Nakon završene, kratke obuke ishodujemo certificiranje u zakonom ovlaštenoj ustanovi (dobijanje licence) za bušača o trošku preduzeća.
  • Poželjno, ali neobavezujuće, znanje oz oblasti mašinstva, rukovanja rudarskom mehanizacijom, bravarskih vještina i zavarivanja.

Opis posla:

  • Rukovanje bušaćom garniturom na platformi sa hidrauličkim komandama, Praćenje napredovanja bušenja,
  • Izradu svih vrsta bušotina rotacionom metodom sa isplakom i udarno-
    rotacionom metodom sa zrakom (istražne, geomehaničke, strukturne, geotermalne bušotine, dubinski bunari i piezometri).
  • Terenski rad u okolini Tuzle i povremeno izvan Tuzlanskog
    kantona (smještaj u nabližim hotelima/motelima).

Svi zainteresovani iz Bosne i Hercegovine i inostranstva se mogu prijaviti putem opcije  "Prijavite se na oglas" ili u prostorije preduzeća na adresi: BH Bušenje d.o.o., Mitra Trifunovića Uče br. 9 75000 Tuzla u periodu od 07.00 do 16:00 sati radnim danima i u periodu od 10:00 do 19:00 sati neradnim danima na navedeni broj telefona.

Preduzeće posluje po licenci izdatoj od strane Federalnog Ministarstva Rudarstva, Energije i Industrije ispunjavajući sve finansijske obaveze uplate PIO/MIO, indirektnih poreza, redovnih isplata plata i doprinosa bez ikakvih dugovanja prema bilo kome.

Isplaćujemo i nagrade nakon svakog većeg uspješno završenog projekta. Za sve uposlene uplaćujemo i dodatno zdravstveno osiguranje u osiguravajućoj kući Winner Osiguranje.

Hrana u toku radnog vremena na radilištu o trošku preduzeća po vlastitom izboru.

Mjesto rada: Tuzla
Prijavite se na oglas
Ukoliko imate više dokumenata (CV, reference...) predlažemo da ih spojite u jedan dokument (PDF ili docx).
Napišite što detaljnije zašto se prijavljujete baš na ovu poziciju i ukratko se predstavite.

* Obavezna polja