Rukovaoc rudarske mehanizacije u podzemnoj eksploataciji (m)

Objavio Geomet, 31.05.2024. - Olovo

''GEOMET'' d.o.o. OLOVO, Društvo za eksploataciju, proizvodnju i promet raspisuje konkurs za prijem u radni odnos na poziciju:

Rukovaoc rudarske mehanizacije u podzemnoj eksploataciji (više izvršilaca)

Opis poslova:

  • vrši utovar i transport materijala u jami
  • zadužen je vozilom, protivpožarnim aparatom, dokumentacijom vozila, sredstvima zaštite
  • vrši pregled mašine i provjerava tehničku ispravnost
  • dužan je voditi dnevnik rada mašine

Uslovi:

  • završena SSS, smjer- rukovaoc rudarskom mehanizacijom
  • poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima godinu dana
  • vozačka dozvola B kategorije
  • dobro izražene psihofizičke sposobnosti
  • dobra organizacija u radu
  • spremnost za timski rad

Nudimo:

  • Podsticajno okruženje i prijatnu radnu atmosferu
  • Mogućnost ličnog napredovanja i usavršavanja
  • Rad na vrlo izazovnim projektima, koji će obogatiti Vaše iskustvo

Mjesto rada:  Olovo

Rok za prijavu je 30.06.2024. godine.

Vaše prijave možete poslati putem opcije: "Prijavite se na oglas".

Mjesto rada: Olovo
Broj izvršilaca: 5