Oglas

Rukovodilac projekta (m/ž)

Objavio Nova Vogošća, 17.09.2024. - Vogošća
Kompanija NOVA VOGOŠĆA d.o.o. Sarajevo osnovana je s ciljem razvoja savremenog koncepta urbanog stanovanja kroz stvaranje novih nekretnina, uz primjenu najviših standarda u projektovanju i izgradnji. Primarna funkcija kompanije je realizacija projekata koji stanovništvu Bosne i Hercegovine mogu garantovati savremene standarde stanovanja. Shodno ukazanim potrebama, raspisujemo konkurs za radno mjesto:

Opis poslova:
  • Rukovođenje aktivnostima na gradilištu, uključujući aktivni monitoring i redovne posjete gradilištu
  • Koordinacija procesa nabavki materijala, ugovaranje i učestvovanje na sastancima koji se odnose na proces izgradnje
  • Učešće u izradi predmjera i predračuna za arhitektonsku i građevinsku fazu
  • Priprema/pregled ugovora o izvođenju radova, u skladu sa razumijevanjem obaveza ugovornih strana
  • Koordinacija sa projektantskim timom kako bi se blagovremeno prikupila sva potrebna dokumentacija u skladu sa rasporedom izvođenja radova na projektu
  • Koordinacija sa unutrašnjim i vanjskim subjektima radi blagovremene pripreme i podnošenja projektne dokumentacije
  • Sarađuje sa rukovodiocima, nadzorom na gradilištu, internim i eksternim saradnicima uključujući glavne planere, arhitekte, urbaniste, dizajnere za određenu oblast

Uslovi:
  • VSS, Smjer: Građevinarstvo/Arhitektura
  • Radno iskustvo: minimum 2 godine na istim ili sličnim poslovima
  • Dobro poznavanje AUTOCAD softvera
  • Aktivno poznavanje rada na računaru, MS Office (Word, Excel, Power Point);
  • Poznavanje engleskog jezika (govor i pisanje)
  • Poznavanje građevinskih pravila i zakonske regulative u BiH
  • Izražene komunikacijske vještine
  • Kreativnost u osmišljavanju i primjeni metoda poslovanja
  • Spremnost za dalje profesionalno usavršavanje

Šta nudimo:
  • Redovna i stimulativna primanja
  • Rad u dinamičnom i ugodnom radnom okruženju
  • Mogućnost daljnjeg profesionalnog razvoja

Poruka:
Ukoliko smatrate da ispunjavate uslove navedene u konkursu i da ste zainteresovani za poziciju, pošaljite nam svoju biografiju putem opcije "Prijavite se na oglas".

Rok za podnošenje prijava je 16.10.2024. godine. Kandidati koji uđu u uži izbor biće obaviješteni u roku od 7 dana od dana zaključenja konkursa.
Mjesto rada: Vogošća
Prijavite se na oglas
Ukoliko imate više dokumenata (CV, reference...) predlažemo da ih spojite u jedan dokument (PDF ili docx).
Napišite što detaljnije zašto se prijavljujete baš na ovu poziciju i ukratko se predstavite.

* Obavezna polja