Rukovodilac službe mašinskog održavanja (m/ž)

Objavio Geomet, 20.02.2024. - Olovo

''GEOMET'' d.o.o. Olovo , Društvo za eksploataciju, proizvodnju i promet raspisuje konkurs za prijem u radni odnos na poziciju: Rukovodilac službe mašinskog održavanja (m/ž)

Opis poslova:

  • Koordinira rad sa tehničkim rukovodiocem proizvodnje, rukovodiocem obogaćivanja rude i rukovodiocem sektora elektro održavanja
  • Učestvuje u izradi operativnih i godišnjih planova rada, programa obuke, uputstava i kontroliše realizaciju istih, te vrši izradu mjesečnih operativnih i tehničkih izvještaja o planiranim i izvršenim radovima i dostavlja ih tehničkom direktoru
  • Uvodi tehnička rješenja u cilju unapređenja održavanja i proizvodnje i sprovodi tehničke zamisli tehničkog direktora
  • Pravi izvještaje o realizaciji operativnih i godišnjih planova rada i o uočenim remontnim zahvatima
  • Obavlja poslove tehničkog nadzora nad izvođenjem investicionih radova, odnosno radova po projektnoj dokumentaciji koja je obuhvatila rekonstrukciju postojećih i izradu novih objekata
  • Vrši nadzor nad izvođenjem radova na mašinskom održavanju u pogonu za preradu rude
  • Učestvuje u prikupljanju određenih podloga za izradu tehničke dokumentacije

 Uslovi:

  • VSS- Mašinski fakultet (dipl.ing.maš./rud.-maš.)
  • Najmanje 3 godine radnog iskustva u rudarstvu, poslije položenog stručnog ispita
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategori
  • Iskustvo u upravljanju terenskih vozila 4x4
  • Poznavanje rada na računaru

Posebni uslovi: Položen stručni ispit za tehničko rukovođenje u rudarstvu

Budućem članu tima nudimo:

  • Odgovornu poziciju
  • Podsticajno okruženje i prijatnu radnu atmosferu;rad na vrlo izazovnim projektima, koji će obogatiti Vaše iskustvo;
  • Mogućnost usavršavanja i napredovanja u internacionalnoj kompaniji;

Prijave, uz priloženu biografiju, dostavite putem opcije: "Prijavi se na oglas".

Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti pozvani na razgovor.

Mjesto rada: Olovo