Saradnik u tehničkoj pripremi naloga (m/ž)

Objavio Saplast, 19.10.2023. - Sarajevo

Na osnovu ukazane potrebe Saplast d.o.o. raspisuje konkurs za prijem na sljedeće radno mjesto: Saradnik u tehničkoj pripremi naloga (m/ž)- više izvršilaca

Uvjeti:

  •  VSS ili SSS – tehničkog smjera
  • Poželjno poznavanje sstranih jezika (engleski, njmečki, francuski)
  • Poznavanje rada na računaru (MS office paket)
  • Poznavanje rada u Auto Cad
  • Orijentiranost na poslovne rezultate
  • Odgovornost u obavljanju poslova i poštivanju rokova,
  • Spremnost na poslovna putovanja
  • Spremnost za daljnje stručno usavršavanje

Opis poslova:

  • Rad iz kancelarije
  • Terenska putovanja
  • Priprema odgovarajuće dokumentacije
  • Vođenje evidencije o aktuelnim projektima, kreiranje finansijskog izvještaja

Od Vas očekujemo:

  • Profesionalnost, ozbiljnost i korektnost u poslu
  • Sklonost timskom radu
  • Entuzijazam, kreativnost i sklonost ka ostvarivanju zadatih ciljeva

Nudimo Vam:

  • Posao u stabilnoj kompaniji koja bilježi rast iz godine u godinu;
  • Odlične uslove rada
  • Mogućnost stručnog usavršavanja
  • Priliku da u potpunosti iskažete i dalje unapredite svoja profesionalna znanja i kompetencije.
  • Ugovor o radu na određeno vrijeme sa mogućnošću produživanja na neodređeno vrijeme

Vaše biografije možete poslati putem opcije: "Prijavite se na oglas"

Broj izvršilaca: 3