Savjetnik za upis (m/ž)

Objavio LINK group, 04.07.2024. - Više lokacija

Mi smo LINK group, vodeća internacionalna kompanija koja se više od 20 godina uspješno bavi profesionalnom edukacijom i certifikacijom u oblasti informacionih tehnologija i savremenog poslovanja. Poslujemo na teritoriji Bosne i Hercegovine, Srbije, Rumunije, Republike Moldavije, a putem jedinstvenog e-Learning sistema okupljamo polaznike iz preko 120 zemalja svijeta. Pod našom grupacijom su obrazovne institucije ITAcademy, BusinessAcademy i InternetAcademy.

Sa velikom strašću i ambicijom želimo da pomognemo našim polaznicima da postanu uspješniji. Iskreno vjerujemo da je obrazovanje osnov uspjeha svakog pojedinca, ali isto tako znamo da današnje obrazovanje ne odgovara potrebama vremena u kom živimo. Zato se trudimo da ga iz korijena promijenimo i prilagodimo savremenim generacijama.

U kompaniji koja se neprestano razvija, novi, kvalitetni ljudi su uvijek dobrodošli, zato vas pozivamo da nam se pridružite na poziciji:

Savjetnik za upis Sarajevo (2)

Savjetnik za upis Banja Luka (1)

Kao savjetnik za edukaciju, bićete prva osoba s kojom će budući polaznici stupati u kontakt i od koje će dobijati prve informacije o našim edukativnim programima.

Zaduženja i odgovornosti:

  • Komunikacija s klijentima
  • Pružanje informacija o edukativnim uslugama putem telefona, email-a i na sastancima
  • Savjetovanje pri upisu
  • Pregovaranje o uslovima upisa
  • Briga o zadovoljstvu klijenata uslugom
  • Obrada prijava za upis
  • Priprema i sklapanje ugovora
  • Vođenje evidencije o klijentima

Kvalifikacije i vještine:

  • Poželjno iskustvo na poslovima koji su u vezi sa direktnom komunikacijom s klijentima
  • Odlične komunikacijske vještine – u ličnom kontaktu, razgovoru telefonom i poslovnoj korespondenciji
  • Poznavanje engleskog jezika - kako u govoru, tako i u pisanoj formi
  • Odlične prezentacijske vještine, ubjedljivost i samopouzdanje
  • Sposobnost efikasnog zaključivanja dogovora s klijentima
  • Sposobnost lične organizacije i koordinacije pri različitim radnim zadacima
  • Preuzimanje inicijative i pozitivan stav prema poslu, obavezama i zadacima

Šta nudimo zaposlenima:

  • Visoke profesionalne standarde kompanije i zaposlenih
  • Afirmativnu organizacionu kulturu koja pospješuje saradništvo, umrežavanje, rad u timovima visokih performansi, ali i individualni doprinos
  • Upotrebu najsavremenije tehnologije u radu, razvoj i postavljanje novih svjetskih edtech standarda
  • Korištenje profesionalnih kurseva za lično i profesionalno usavršavanje
  • Povlašteni uslovi za privatno zdravstveno osiguranje
  • Trinaesta plata
  • Dodatni dani godišnjeg odmora na osnovu godina radnog staža u kompaniji
  • Prilike za dodatno usavršavanje
  • Mentorska podrška i podrška kolega od prvog radnog dana
  • Mogućnost napredovanja i profesionalnog razvoja
  • Stimulativne bonuse za ostvarene rezultate

Mi se bavimo jednom od najljepših djelatnosti na svijetu- obrazovanjem. Radimo sa mladim ljudima, budućim liderima ovog svijeta, i pomažemo im da se pripreme za uspjeh u životu. Zato tražimo ljude koji su prirodno pozitivni, komunikativni, energični i ljubazni.

Ako prepoznajete sebe u ovom opisu, pošaljite nam svoj CV sa propratnim pismom.

Vaše prijave možete poslati putem opcije: "Prijavite se na oglas".

Mjesto rada: Više lokacija
Broj izvršilaca: 3