Oglas

Skladišni radnik (m/ž)

Objavio Integralog, 24.04.2024. - Ilijaš

Na tržištu nastupamo pružanjem cjelovite logističke usluge - 3PL ( third-party logistic ), odnosno pružamo usluge skladištenja, skladišne manipulacije, dostave i distribucije robe kao i povratne logistike te međunarodni transport i otpremništvo. Pružamo individualna rješenja za svakog klijenta, pratimo nove tehnologije i kontinuirano optimiziramo procese, a dodatna prednost su nam fleksibilnost i brzina reakcija, kao i iskusni logistički kadar. Zadovoljstvo zaposlenika i klijenata cilj je svih naših operativnih planova. Smatrate se predanom i dinamičnom osobom, voljni ste učiti i prihvatiti nove izazove? Vrijeme je da preskočite ograde, zaobiđete barijere i pridružite se najboljima na putu do uspjeha!

Opis posla:

Zbog širenja poslovanja, Integralog d.o.o., traži radnike (više izvršilaca) za rad u skladištu na poslovima:

  • Prijema robe
  • Komisioniranje robe prema nalozima uz ručne terminale
  • Pakiranje robe
  • Kontrola izlaza robe i drugi skladišni poslovi.

 Obavezni uslovi:

  • NKV, SSS
  • Minimalno 1 godina iskustva rada u skladištu i procesima skladišne manipulacije

Dodatni uslovi:

  • Motiviranost i sistematiziranost, kao i pozitivan stav
  • Osnovna informatička pismenost
  • Dozvola i iskustvo za rad sa skladišnim strojevima (regalni i komisioni viličari) - poželjno

Vaše biografije možete poslati putem opcije: "Prijavite se na oglas"

Platni razred: Po dogovoru

Kontakt telefon: 063 487 162

Mjesto rada: Ilijaš

Oglas ostaje otvoren do 25.05.2024. godine ili do popune radnih mjesta.

Prijavite se na oglas
Ukoliko imate više dokumenata (CV, reference...) predlažemo da ih spojite u jedan dokument (PDF ili docx).
Napišite što detaljnije zašto se prijavljujete baš na ovu poziciju i ukratko se predstavite.

* Obavezna polja