Skladištar (m/ž)

Objavio Itrade, 12.11.2023. - Sarajevo
Hello Baby je specijalizirana online i fizička trgovina baby opreme i dječijih igračaka najpoznatijih svjetskih premium brendova.

Hello Baby je poslovnica kompanije Itrade d.o.o. koja djeluje kao ekskluzivni zastupnik / distributer za Bosnu i Hercegovinu i zemlje regiona za mnoge od brendova iz ponude Hello Baby trgovine, kao što su: Le Toy Van, Munecas Antonio Juan, Connetix, Trybike, Trunki, My Carry Potty, Play&Go, Label Label, itd.

Tražimo motivisanu, organiziranu i spretnu osobu, spremnu na izazove i profesionalni razvoj, da se pridruži našem timu kao:

Skladištar (m/ž) u Hello Baby trgovini za djecu i bebe - Sarajevo (Importanne Centar Sarajevo)

Uslovi:
  • Poželjno radno iskustvo na poslovima skladištara ili logistike
  • Poznavanje osnova rada na računaru
  • Izražene vještine organizacije
  • Tačnost, preciznost, sistematičnost i temeljitost
  • Sposobnost za timski rad

Nudimo:

  • Konkurentne uslove rada
  • Atraktivno radno vrijeme
  • Mogućnosti za profesionalni razvoj i napredovanje

Opis poslova:
  • Prijem i skladištenje robe
  • Etiketiranje i deklarisanje robe
  • Sortiranje i kompletiranje robe
  • Organizacija skladišnog prostora
  • Održavanje inventara
  • Pakiranje i otprema robe
  • Održavanje čistoće i sigurnosti  skladišta
  • Surađivanje s ostalim odjelima
  • Redovni i kontrolni inventurni popisi robe u skladištu
  • Zaprimanje, pakovanje i otpremanje online narudžbi

Prijave putem opcije: "Prijavite se na oglas".

Obavezno priložiti ažuriran CV novijeg datuma sa naznakom pozicije na koju se prijavljujete.

Napomena: Kontaktiraćemo kandidate koji zadovolje navedene kriterije i uđu u uži izbor, kako bismo ih uključili u daljnji proces selekcije.