Specijalista za kontakt sa klijentima (m/ž)

Objavio AIS Centar, 06.09.2023. - Sarajevo
AIS CENTRE - međunarodna je tvrtka koja posluje u sedam europskih zemalja, ima preko jedanaest podružnica, a razmjer tvrtke i sustav podrške zaposlenicima pružaju mogućnosti za karijeru u različitim područjima. Glavni cilj i misija naše tvrtke je poboljšanje kvalitete života svakog čovjeka. Proizvodi koje nudimo vrhunska su oprema za masažu za kućnu upotrebu bez koje je nemoguće zamisliti život u suvremenom svijetu.

Opis posla:
  • Kao jedna od rijetkih firmi nudimo rad u pozivnom centru bez elementa prodaje.

Vaše odgovornosti će uključivati:
  • dogovaranje sastanaka, bez elementa prodaje
  • briga o pozitivnom imidžu tvrtke
  • unos podataka u sustav
  • ostvarivanje svakodnevnih ciljeva

Uvjeti:
  • komunikativnost
  • sposobnost timskog rada
  • tečno poznavanje jezika - preduvjet
  • osnovno poznavanje rada na računalu
  • postavljanje ciljeva

Što nudimo:
  • plaća od 900-1000 BAM + bonusi i nagrade
  • posebno osmišljen interaktivni trening koji pokriva teoriju i praksu s nekim od najboljih stručnjaka u tom području
  • mogućnosti za profesionalni razvoj
  • dostupno je i fleksibilno radno vrijeme tako i rad na puno radno vrijeme