Specijalista za naplatu osiguranih potraživanja (m/ž)

Objavio Eos Matrix, 05.07.2023. - Sarajevo

Ukoliko tražite poticajno radno okruženje u kojem se možete razvijati i usavršavati vaše vještine, EOS MATRIX je pravo mjesto za vas.

EOS TIM NUDI:

· Zaposlenje na neodređeno vrijeme (uz probni rad 6 mjeseci);

· Uređen i dinamičan kolektiv;

· Kontinuirano usavršavanje kroz individualne treninge i obuku;

·Aktraktivni bonusi i benefiti;

·Mogućnost napredovanja;

OPIS POSLOVA:

·Kreiranje i formulisanje vlastite radne strategije, radnje i aktivnosti s ciljem ostvarivanja i povećanja očekivanih rezultata;

·Sudjelovanje u izradi i izrada poslovnih planova za svaki predmet dodijeljen za naplatu, praćenje izvršavanja plana, te u slučaju potrebe, predlaganje korekcije inicijalnog poslovnog plana;

·Vođenje predmeta dodijeljenih na rad što podrazumijeva poduzimanje svih propisanih aktivnosti (zakonom i internim aktima) usmjerenih ka ostvarenju zadanih ciljeva;

·Sudjelovanje u kreiranju pravne strategije za vođene utuženih predmeta koji su mu dodijeljeni na rad;

·Kreiranje i održavanje snažne mreže na tržištu nekretnina s ciljem pronalaženja potencijalnih rješenja za naplatu potraživanja kroz kolaterale/nekretnine;

·Vršenje analize rezultata, postavljanje ciljeva u svrhu povećanja efikasnosti i produktivnosti

OD VAS OČEKUJEMO:

·VSS

·Najmanje 2 godine radnog iskustva u oblasti naplate osiguranih potraživanja i/ili prodaje nekretnina i/ ili investiranja u nekretnine;

Izražene pregovaračke sposobnosti;

Poznavanje engleskog jezika;

·Poznavanje rada na računaru, minimalno MS office;

·Posjedovanje vozačke dozvole B kategorije (aktivan vozač);

·Ambicioznost i izraženu proaktivnost

·Samostalnost i visoku odgovornost u radu;

·Spremnost na rad u dinamičnom okruženju;

·Visoko razvijene analitičke sposobnosti;