Oglas

Spremačica u osnovnoj školi (ž)

Objavio Internationale Deutsche Schule Sarajevo, 26.08.2024. - Sarajevo
Internationale Deutsche Schule Sarajevo - Međunarodna Njemačka Škola Sarajevo (IDSS), licencirana je privatna ustanova s programom osnovnoškolskog odgoja i obrazovanja (od I do IX razreda), koji se temelje na njemačkom nastavnom planu i programu. Nastava se odvija na njemačkom jeziku ali i na engleskom i B/H/S jezicima, a tokom školovanja učenici stiću znanja iz različitih područja, iz različitih predmeta: Lingvističko-književno-umjetničko područje; Matematičko-znanstveno-tehničko područje, polje Društvene znanosti i sport. Učenici koji završe našu školu mogu svoje obrazovanje nastaviti u Bosni i Hercegovini, zemljama njemačkog govornog područja ali i širom svijeta.

Misija naše osnovne škole je pružiti izuzetno odgojno-obrazovno iskustvo, koje potiče intelektualnu znatiželju, ljubav prema učenju i priprema učenike za uspjeh u svijetu koji se brzo mijenja.

Naši primarni ciljevi su:
  • Omogućiti sigurno, poticajno i inkluzivno okruženje u kojem se učenici osjećaju cijenjenima, poštovanima i osnaženima za učenje i rast.
  • Isporučiti dobro osmišljen i izazovan akademski kurikulum koji promiče kritičko razmišljanje, kreativnost i vještine rješavanja problema u svim predmetnim područjima.
  • Poticati duboko razumijevanje njemačkog jezika, kulture i povijesti kroz suštinsko uklapanje u program moderne škole i izlaganje autentičnim kulturnim iskustvima i sadržajima.
  • Razviti snažan karakter, liderske vještine, empatiju i odgovornost kroz pozitivne primjere.
  • Stvoriti naviku cjeloživotnog učenja i ličnog razvoja kroz posvećenost stalnom poboljšanju, inovacijama i saradnji s roditeljima, nastavnicima i partnerima u zajednici.
U našoj osnovnoj školi nastojimo pružiti obrazovanje bez premca koje naše učenike priprema da postanu suosjećajni, angažirani, stabilni ljudi koji mogu napredovati i pridonositi svijetu koji se stalno mijenja.

Naziv pozicije: Spremačica u osnovnoj školi (ž)

Uslovi:
  • Stručna sprema
  • Minimalno završena osnovna škola
  • Iskustvo na sličnim poslovima je prednost, ali nije uslov
  • Odgovornost, tačnost i marljivost u obavljanju zadataka
  • Sposobnost samostalnog rada kao i rada u timu
  • Spremnost na rad u smjenama prema rasporedu škole

Opis posla:
  • Tražimo odgovornu i marljivu osobu za radno mjesto spremačice
  • Posao uključuje održavanje čistoće i higijene školskih prostorija kako bi se osigurali sigurni i ugodni uslovi za učenike i osoblje škole

Ključne odgovornosti:

  • Čišćenje i održavanje učionica, hodnika, ureda, sanitarnih čvorova i drugih školskih prostora
  • Pravilno korištenje i održavanje sredstava za čišćenje i opreme
  • Osiguravanje pravovremenog odlaganja otpada i recikliranje prema propisima
  • Prijavljivanje eventualnih oštećenja ili potrebnih popravaka nadležnim osobama
  • Poštivanje higijenskih standarda i propisa vezanih uz sigurnost na radu
  • Pridržavanje procedura i standarda HACCP i ISO 9001 : 2015

Dokumentacija

Po konačnosti Odluke o izboru idealnog kandidata, izabrani kandidat dužan je dostaviti dokumente (ne starije od 6 mjeseci):
  • Ljekarsko uvjerenje i sanitarna knjižica
  • Ovjerena kopija diplome
  • Uvjerenje o osuđivanosti ili neosuđivanosti (uvjerenje se vadi u MUP KS)
  • Rodni list
  • CIPS prijava
  • Uvjerenje o državljanstvu
  • Kopija lične karte
  • Porezna kartica
  • Broj tekućeg računa u banci

Rok za prijavu

Konkurs ostaje otvoren do 30.08.2024. godine ili do popune pozicije.

Ako postanete dio IDSS tima možete računati na mogućnost ostvarenja karijere u internacionalnom okruženju, ugovoreni radni odnos uz probni rok, redovne i stimulativne prihode u skladu sa zalaganjem i ostvarenim rezultatima, pozitivnu radnu atmosferu i okruženje.

Prijava se vrši isključivo dostavljanjem biografije putem opcije "Prijavite se na oglas".

Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.
Mjesto rada: Sarajevo
Zaposlenje: Nepuno radno vrijeme
Prijavite se na oglas
Ukoliko imate više dokumenata (CV, reference...) predlažemo da ih spojite u jedan dokument (PDF ili docx).
Napišite što detaljnije zašto se prijavljujete baš na ovu poziciju i ukratko se predstavite.

* Obavezna polja