Spremačica u vrtiću na puno radno vrijeme

Objavio International Montessori House Sarajevo, 02.10.2023. - Sarajevo

Stručna sprema

  • NSS, SSS

Uslovi

  • Prethodno iskustvo na istim ili sličnim poslovima je neophodno
  • Želja za rad, timski duh i korektnost temelji su naše organizacijske kulture

Opis posla

  • Svakodnevno, kontinuirano održavanje čistoće, urednosti i higijene u svim prostorijama vrtića
  • Briga o zalihama i blagovremenom naručivanju sredstava za održavanje higijene
  • Ostali poslovi po nalogu direktora

Ključne odgovornosti

  • Dosljedna primjena HACCP sistema
  • Posvećenost poslu, pedantnost, stručnost i blagovremenost u obavljanju zadataka
  • Timski rad i podrška kolektivu

Dokumentacija

Po konačnosti Odluke o izboru idealnog kandidata, izabrani kandidat dužan je dostaviti dokumente (ne starije od 6 mjeseci):

1. Ljekarsko uvjerenje i sanitarna knjižica

2. Ovjerena kopija diplome

3. Ovjerena kopija uvjerenja o završenoj školi

4. Uvjerenje o osuđivanosti ili neosuđivanosti (uvjerenje se vadi u MUP KS)

5. Rodni list

6. CIPS prijava

7. Uvjerenje o državljanstvu

8. Kopija lične karte

9. Porezna kartica

10. Broj tekućeg računa u banci

Rok za prijavu

Konkurs ostaje otvoren 15 (petnaest) radnih dana od dana objavljivanja. Krajnji rok za prijavu je 20.10.2023. godine.

Prijava se vrši dostavljanjem biografije putem opcije: "Prijavite se na oglas"

ili na adresu vrtića: P.P.U. International Montessori House Sarajevo, Buka 11, 71000 Sarajevo, Bosna i Hercegovina, „Za posao“

Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.