Stručni saradnik u pravnom odjelu za osigurana potraživanja (m/ž)

Objavio Eos Matrix, 15.06.2023. - Sarajevo
Ukoliko tražite poticajno radno okruženje u kojem se možete razvijati i usavršavati Vaše vještine, EOS MATRIX je pravo mjesto za Vas.

EOS MATRIX objavljuje otvoreni konkurs za poziciju:
STRUČNI SARADNIK U PRAVNOM ODJELU ZA OSIGURANA POTRAŽIVANJA (M/Ž)
Sarajevo – jedan izvršilac

EOS tim Vam nudi:
  • Zaposlenje na neodređeno vrijeme (uz probni rad 6 mjeseci);
  • Uređen i dinamičan kolektiv;
  • Kontinuirano usavršavanje kroz individualne treninge i obuku;
  • Aktraktivni bonusi i benefiti;
  • Mogućnost napredovanja;
OPIS RADNOG MJESTA:
  • Kreira pisane procedure za rad i ažurira postojeće po uputstvima voditelja odjela;
  • Implementira postavljene postupke i procedure;
  • Sakuplja podatke za pravljenje izvještaja i pravi izvještaje za postojeće klijente, brine za njihovo nesmetano dostavljanje;
  • Vodi dodijeljeni portfolio utuženih predmeta (zastupanje društva u sudskim postupcima);
  • Daje pravne savjete;
  • Sprovodi zaključke i odluke organa upravljanja i rukovođenja Društvom u formalno-pravnom aspektu;
  • Izrađuje nacrte ugovora koje Društvo zaključuje sa klijentima;
  • Neposredno je odgovoran za korespodenciju i komunikaciju sa državnim organima i institucijama;
  • U postojećem kontaktu sa klijentima nudi rješenje za unaprjeđenje saradnje;
USLOVI:
  • VSS - Pravni fakultet;
  • Poželjno položen pravosudni ispit;
  • Najmanje jedna godina radnog iskustva i prakse iz oblasti nekretnina (razrez poreza, proces uknjižbe, proces ulaska u posjed, izrada kupoprodajnih ugovora i ugovora o zakupu);
  • Izuzetno poznavanje izvršnog i parničnog postupka;
  • Poznavanje rada na računaru, minimalno MS office;
  • Poznavanje engleskog jezika;
  • Posjedovanje vozačke dozvole B kategorije (aktivan vozač);
OD VAS OČEKUJEMO:
  • Ambicioznost i izraženu proaktivnost te usmjerenost na postizanje rezultata;
  • Samostalnost i visoku odgovornost u radu;
  • Spremnost na rad u dinamičnom okruženju;
  • Visoko razvijene analitičke sposobnosti;
  • Razvijene komunikacijske vještine te sklonost radu u timu;
UZ PRIJAVU NA OGLAS, KANDIDATI SU DUŽNI DOSTAVITI:
  • Biografiju odnosno CV
Kandidati uz prijavu mogu dostaviti i druge dokumente kojima mogu dokazati sposobnosti koje mogu utjecati na konačnu odluku poslodavca. Nepotpune i neblagovremene prijave se neće uzeti u razmatranje.

U postupku izbora kandidata izvršit će se provjera sposobnosti kandidata po referencama bitnim za poslodavca i radno mjesto.
Samo kandidati koji prođu primarnu selekciju će biti kontaktirani.
Broj izvršilaca: 1
Moguć rad od kuće (remote): Povremeno