Stručno-komercijalni suradnik (m/ž)

Objavio Colpharm, 22.07.2024. - Više lokacija

Colpharm d.o.o. raspisuje
NATJEČAJ
za radno mjesto

STRUČNO-KOMERCIJALNI SURADNIK (M/Ž) – 1 izvršitelj

Opis posla:

  • Promocija brendova i proizvoda iz asortimana Colpharma putem posjeta ljekarima/liječnicima i apotekama/ljekarnama na području za koje je suradnik zadužen, s naglaskom na Sarajevo

Uvjeti, znanja i vještine kandidata:

  • VSS - Završen fakultet zdravstvenog usmjerenja (poželjno farmaceutski, medicinski ili stomatološki fakultet)
  • Aktivno poznavanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Poznavanje rada na računalu (MS PowerPoint, MS Excel, MS Word)
  • Razvijene komunikacijske sposobnosti te prezentacijske vještine
  • Prednost će imati kandidati s iskustvom u prodaji kozmetike i medicinskih sredstava

Nudimo:

  • Stimulativna primanja
  • Rad u dinamičnom okruženju
  • Prijem u radni odnos na određeno vrijeme (s mogućnošću zapošljavanja na neodređeno)

Prijava mora sadržavati sljedeće:

  • Životopis (CV) kandidata
  • Motivacijsko pismo

Napomena: kandidat je obavezan pri zasnivanju radnog odnosa dostaviti scan ili kopiju diplome.

Prijave molimo poslati putem opcije: "Prijavite se na oglas" ili poštom na adresu: Colpharm d.o.o., Trnska cesta 16, 88220 Široki Brijeg, najkasnije do 31. 7. 2024. godine.

Lokacija: Sarajevo (baza), Zeničko-dobojski kanton i Hercegovina (3-4 noćenja na terenu mjesečno)

Mjesto rada: Više lokacija