Oglas

Tajnica (ž)

Objavio ToRo, 29.04.2024. - Mostar

Tražimo motivirane i odgovorne osobe za rad u ToRo d.o.o. Ukoliko se žeilš pridužiti i imaš navedene kompetencije, pošalji svoju prijavu.

Opis posla:

  • Administrativni i uredski poslovi te opća koordinacija rada ureda i administracije
  • Obrada i organiziranje ulazne i izlazne pošte, dokumentacije, skeniranje, unos u baze podataka, arhiviranje
  • Vođenje i ažuriranje poslovne i interne dokumentacije
  • Pregled troškovnika i kompletiranje ponuda za investitore, vođenje evidencije i izrada izvještaja za upravu
  • Izrada ugovora, poslovnih dopisa i prezentacija
  • Koordiniranje aktivnosti i sudionika u organizaciji sastanaka, poslovnih putovanja i drugih poslovnih događaja
  • Vođenje poslovne korespodencije  te ostali poslovi vezane uz prirodu radnog mjesta

Uvjeti:

  • Radno iskustvo - minimalno godinu dana
  • Viša ili visoka stručna sprema pravnog ili ekonomskog smjera
  • Poznavanje rada na računalu (MS Office, Word, Excel, Power Point, Internet)
  • Komunikacijske i organizacijske sposobnosti
  • Povjerljivost, snalažljivost i kreativnost
  • Dosljednost u radu, točnost, ažurnost i odgovornost
  • Timski rad

Vaše prijave možete poslati putem opcije: "Prijavite se na oglas".

Mjesto rada: Mostar
Prijavite se na oglas
Ukoliko imate više dokumenata (CV, reference...) predlažemo da ih spojite u jedan dokument (PDF ili docx).
Napišite što detaljnije zašto se prijavljujete baš na ovu poziciju i ukratko se predstavite.

* Obavezna polja