Trgovac (m/ž)

Objavio Servis Jelić, 12.06.2024. - Sarajevo

Opis posla:

Tražimo motiviranu i odgovornu mušku osobu za rad na poziciji prodavača rezervnih dijelova, klima uređaja i dijelova klimatizacije. Poželjno je da kandidat ima završenu školu elektrotehničkog smjera, strojarstva, ekonomije ili trgovine (nije nužno) te želju za radom u dinamičnom i poticajnom okruženju.

Odgovornosti:

  • Prodaja rezervnih dijelova, klima uređaja i dijelova klimatizacije
  • Pružanje stručnih savjeta kupcima
  • Održavanje i ažuriranje zaliha
  • Briga o urednosti i izgledu prodajnog prostora

Uvjeti:

  • Završena srednja škola elektrotehničkog smjera, strojarstva, ekonomije ili trgovine
  • Iskustvo u prodaji je prednost, ali nije uvjet
  • Odlične komunikacijske i pregovaračke vještine
  • Poznavanje rada na računalu
  • Timski rad i usmjerenost na postizanje rezultata

Nudimo:

  • Izuzetno atraktivna primanja i bonuse ovisno o rezultatima
  • Konkurentne prihode s mogućnošću dodatne zarade
  • Ugodno radno okruženje
  • Mogućnost stručnog usavršavanja i napredovanja
  • Redovna primanja i dodatne pogodnosti
  • Fleksibilno radno vrijeme

Ako ste spremni za izazov i želite postati dio našeg tima, pošaljite svoj životopis i motivacijsko pismo putem opcije: "Prijavite se na oglas".