Oglas

Trgovac - Prodavač (m/ž)

Objavio Bloom Concept Store, 17.10.2024. - Sarajevo

Potreban Trgovac/Prodavač u našoj poslovnici Bloom Concept Store u Ferhadiji u Sarajevu.

Bloom Concept (www.blooms.ba) je koncept trgovina jedinstvenih i vrhunskih prozivoda i brendova.

Od kandidata očekujemo:

  • Minimalnu SSS;
  • Najmanje dvije godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima;
  • Poželjno osnovno znanje engleskog jezika (nije eliminatorno)
  • Osnovno znanje rada na računaru (MS Office)

Opis poslova:

  • Savjetovanje kupaca prilikom kupovine
  • Rad na blagajni
  • Prijem robe i izlaganje
  • Briga o složenosti asortimana te čistoći prodajnog mjesta
  • Zaprimanje, pakovanje i otpremanje online narudžbi

Samo kompletne biografije uz otografiju će biti uzeti u razmatranje.

Vaše prijave pošaljite putem opcije "Prijavite se na oglas".

Prijavite se na oglas
Ukoliko imate više dokumenata (CV, reference...) predlažemo da ih spojite u jedan dokument (PDF ili docx).
Napišite što detaljnije zašto se prijavljujete baš na ovu poziciju i ukratko se predstavite.

* Obavezna polja