Oglas

Trgovac - Prodavač (m/ž)

Objavio Sarajevo Publishing, 17.10.2024. - Sarajevo
Jedna od najuglednijih izdavačkih kuća na ovim prostorima SARAJEVO-PUBLISHING d.d. prepoznatljiv je brend u izdavačkoj djelatnosti i nosilac brojnih projekata, udžbeničkih, stručnih, leksikografskih i kulturoloških knjiga i priručnika, lijepe književnosti, dječije knjige i drugih vrijednih izdanja.

Naša odgovornost prema učenicima, roditeljima i prosvjetnim radnicima neprestano raste, jer smo u posljednjih deset godina objavili više od tri stotine udžbenika, radnih svesaka, priručnika, zbirki zadataka za osnovne i srednje škole. Zato je razumljivo što je Sarajevo Publishing veliki prijatelj bosanskohercegovačkih porodica i nezaobilazan partner školama, bibliotekama, kulturnim i javnim ustanovama.

Budite i Vi dio našeg tima, prijavite se na konkurs za upražnjeno radno mjesto:

Trgovac/prodavač - 1 izvršilac

Opis posla:
  • Prodaje robu iz asortimana knjižare kupcima na malo za gotovinu ili plaćanje putem transakcijskog računa, radi na kasi,
  • Zaprima robu i vrši sortiranje robe, slaganje u police, ističe cijene roba na artiklima i brine o bezbjednosti robe od mogućih oštećenja,
  • Vodi računa da prodatu robu uredno naplati, upakuje i preda kupcu uz račun,
  • Vodi računa o istaknutim cijenama, deklaracijama i uputstvima,
  • Čuva robu od mogućih oštećenja i krađa,
  • Odgovoran je za manjkove i viškove roba utvrđene prilikom redovne ili vanredne inventure, zajedno sa poslovođom i zamjenikom poslovođe
  • Održava higijenu u knjižari,
  • Obavlja i druge poslove koji po svojoj prirodi spadaju u djelatnost radnog mjesta prodavača i po nalogu poslovođe knjižare ili direktora društva.

Uslovi:
  • Minimalno SSS
  • Radno iskustvo obavezno
  • Odgovornost i dobre organizacijske sposobnosti
  • Izuzetne vještine komuniciranja, prezentiranja i pregovaranja
  • Sklonost ka timskom radu

Nudimo:
  • Rad u dinamičnom okruženju
  • Mogućnost napredovanja i profesionalnog usavršavanja
  • Motivirajuću radnu atmosferu.

Prijave slati putem opcije "Prijavite se na oglas".

Kandidati koji uđu u uži izbor bit će pozvani na razgovor.
Prijavite se na oglas
Ukoliko imate više dokumenata (CV, reference...) predlažemo da ih spojite u jedan dokument (PDF ili docx).
Napišite što detaljnije zašto se prijavljujete baš na ovu poziciju i ukratko se predstavite.

* Obavezna polja