Oglas

Trgovac - Prodavač (m/ž)

Objavio THERMOLux, 10.09.2024. - Sarajevo

THERMOLux zapošljava trgovca - prodavača (m/ž) za rad u salonu toplotnih pumpi, unutrašnjih i vanjskih dekora za dom na adresi Safeta Zajke 370 b,c.

Opis poslova:

  • Komunicira sa kupcima, prezentira i vrši prodaju artikala;
  • Vodi računa o urednosti i vizuelnom izgledu prodajnog prostora;
  • Upravlja kasom, vrši kontrolu iste i odgovara za ispravnost stanja;
  • Brine o urednosti i zastupljenosti reklamnog materijala;
  • Vrši dopunu asortimana na police na kojima su artikli izloženi
  • Vrši pripremne radnje u koordinaciji sa rukovodiocem poslovnice prema ispisanim dnevnim zadacima;
  • Vrši svakodnevnu pripremu objekta za rad, održava čistoću i osigurava adekvatan ambijent prodajnog objekta;
  • Vodi neophodne evidencije iz oblasti trgovačkog poslovanja, trgovačke knjige na malo, te izrađuje i arhivira izvještaje;
  • Vodi računa o prometu, dopuni zaliha, te dostavlja podatke o potražnji i prodaji pojedinih vrsta artikala;
  • Vrši periodične inventure i utvrđivanje stanja količine artikala i robe.

Potrebni uslovi:

  • SSS
  • Minimalno 1 godina radnog iskustva na poslovima trgovca
  • Izrazita odgovornost i spremnost na samostalan rad i rad u timu
  • Usmjerenost na rezultate i unapređenje poslovanja firme
  • Preciznost, pedantnost i ažurnosti u radu
  • Pouzdano i stabilno radno okruženje
  • Samostalnost u radu
  • Podršku i obuku kako u početnom periodu tako i u daljem radu

Nudimo:

  • Atraktivna primanja
  • Stabilno radno okruženje
  • Mogućnost napredovanja

Vaše prijave pošaljite putem opcije "Prijavite se na oglas" ili putem brojeva telefona: 062-879-888 i 060-334-3389.

Prijavite se na oglas
Ukoliko imate više dokumenata (CV, reference...) predlažemo da ih spojite u jedan dokument (PDF ili docx).
Napišite što detaljnije zašto se prijavljujete baš na ovu poziciju i ukratko se predstavite.

* Obavezna polja