Trgovac/ Sales assistant (m/ž)

Objavio Granoff, 15.08.2023. - Sarajevo

Uslijed reorganizacije poslovanja i širenja poslovnog portfolija u Bosni i Hercegovini, modni brend "Granoff" raspisuje oglas za poziciju:

Trgovac/ Sales assistant (m/ž)- pet pozicija

Opis radnog mjesta:

  • provodi aktivnosti direktne prodaje u maloprodajnim objektima;
  • brine se o zadovoljstvu kupaca i pozitivnom iskustvu u maloprodajnom objektu
  • vodi računa o merchandising standardima, izlaganju robe i urednosti u maloprodajnom objektu;
  • učestvuje u aktivnostima kreiranja modnih trendova za sezonske kolekcije;
  • daje prijedloge i sugestije za širenje asortimana na osnovu potražnje kupaca;
  • arhiviranje računa, uredno vođenje trgovačke knjige i ostale dokumentacije

Neophodni uslovi:

  • srednja stručna sprema trgovačkog, tekstilnog i dizajn usmjerenja;
  • obavezno poznavanje engleskog jezika (B1)
  • obavezno poznavanje rada na računaru (MS Office)

Posebne vještine:

  • Pouzdanost, odgovornost i inicijativnost
  • izražene komunikacijske i organizacijske sposobnosti
  • fleksibilnost i pregovarčke sposobnosti
  • mogućnost adaptacije na stalne promjene
  • osoba sa izraženim osjećajem za detalje

Nudimo:

  • rad u timu profesionalaca
  • aktivno učešće u kreiranju modnih sezonskih kolekcija
  • moderno i lijepo radno okruženje
  • redovna i stimulativna primanja, progresivne bonuse
  • mogućnost usavršavanja i regionalnog naoredovanja

Konkurs ostaje otvoren 15 dana.