Unapređivač prodaje (m/ž)

Objavio Perutnina Ptuj, 07.03.2024. - Banja Luka

Proizvodnja  prirodnih, zdravih i ukusnih proizvoda mesa i mesnih prerađevina, uz najviše standarde kvalitete, sljedivosti, sigurnosti i zaštite okoliša, naša je osnovna i primarna djelatnost.

Trenutno smo u potrazi za dinamičnim i motivisanim unapređivačem prodaje, koji će biti odgovoran za izgradnju odnosa sa klijentima i ostvarivanje prodajnih ciljeva. Kandidat će biti dio tima koji će raditi na unapređenju prodajnih strategija i razvoju dugoročnih odnosa sa klijentima. Ako ste spremni da preuzmete izazov i doprinesete rastu naše kompanije onda, Očekujemo baš Vas!

Opis poslova i odgovornosti:

  • Obilazak prodajnih objekata kupaca po utvrđenom planu posjeta
  • Izlaganje i pozicioniranje robe u prodajnim objektima u skladu sa zadanim standardima
  • Praćenje asortimana, rokova ispravnosti robe i zaliha u prodajnim objektima
  • Učešće u akcijskim prodajama i promotivnim aktivnostima
  • Prikupljanje podataka o prodaji i mogućim unapređenjima prodaje
  • Izvještavanje o stanju na terenu

Uslovi:

  • SSS društvenog smjera
  • Poželjno radno iskustvo  na istim ili sličnim poslovima
  • Obavezno posjedovanje vozačke dozvole B kategorije
  • Spremnost za rad na terenu
  • Odgovornost i komunikativnost
  • Tačnost, preciznost i sistematičnost u radu

Nudimo:

  • Konkurentnu plaću
  • Mogućnost napredovanja u karijeri
  • Rad u poticajnom okruženju

Proces prijave:

Ukoliko ste zainteresovani za ovu poziciju i ispunjavate gore navedene uslove prijavite se putem opcije: "Prijava kod poslodavca"

Mjesto rada: Banja Luka