Voditelj hotelskog restorana / F&B Manager (m/ž)

Objavio AL THANI, 08.04.2024. - Sarajevo

Voditelj hotelskog restorana / F&B Manager

(Bosmal Arjaan by Rotana, Sarajevo, Bosna i Hercegovina)

Opis posla:

Tražimo dinamičnog i vrlo praktičnog ugostiteljskog stručnjaka.

Kao Voditelj hotelskog restorana / F&B menadžer, Vi ste zaduženi za organizovanje i rukovođenje radom hotelskog restorana u skladu sa poslovnim ciljevima i planovima hotela, kreiranjem godišnjeg budžeta i poslovnog plana za restoran, nadgledanje razvoja i izvršenja marketinških planova.

Odobravanje i kontrolu prodajne strategije i akcionih planova, održavanje kontakata sa klijentima/gostima restorana radi unapređenja poslovanja, te osiguravanje primjene standarda kvaliteta restorana i usluge.

Vaša će uloga uključivati ključne odgovornosti kao što su:

  • Planiranje i organiziranje rada restorana i svih radnika u njemu
  • Ostvarivanje budžetiranih prihode i troškove i uvećavanje profitabilnost restorana,
  • Implementiranje i održavanje lokalnih programe prodaje i marketinga,
  • Osiguravati da se poslovanje vodi u skladu sa zakonima i poslovnim strategijama
  • Promovisati restoran, kreirati i kontrolisati jelovnike, promocije, posebne ponude, dekoracije i prezentacije u skladu sa korporativnim smjernicama kako bi postigao/premašio prodajne rezultate i ciljeve,
  • Održavanje standarda kvalitete u restoranu i standarda usluga prema gostima,
  • Obučavati, savjetovati i rukovoditi svojim timom
  • Planirati i održavati obuke (on job i off job obuke) na mjesečnoj osnovi kako bi se postigao standard usluge i kako bi osoblje steklo potrebno znanje i vještine.

Uslovi kandidata:

  • Adekvatno znanje i razumijevanje ugostiteljstva je neophodno.
  • Idealni kandidat trebao bi imati 2 godina iskustva na rukovodećim poslovima u struci, minimalno SSS
  • dobro poznavanje engleskog jezika, poznavanje rada na računaru, te imati izvrsne komunikacijske vještine, kako usmene, tako i pismene.
  • Trebali biste biti dinamični pregovarač sa instinktom za detalje i sposobnošću vođenja do rješenja
  • Posjedovati snažnu komercijalnu orijentaciju sa širokim poslovnim razumijevanjem i vještinama, kako biste se usredotočili na ključna pitanja sa pažnjom na detalje i tačnost informacija

Vaše prijave pošaljite putem opcije: "Prijavite se na oglas".