Oglas

Zaštitar u unutrašnjoj službi zaštite (m/ž)

Objavio AMA Adriatic, 02.10.2024. - Ilijaš
AMA Adriatic d.o.o. Sarajevo (sa sjedištem u Ilijašu) je kompanija koja kontinuirano širi svoje proizvodne kapacitete, a bavimo se proizvodnjom hidrauličnih cilindara, sjedišta i sklapanjem elektrokablova za radne mašine. Dio smo Italijanske grupacije AMA spa koja  je lider u sektoru dijelova opreme i komponenti za sporu mehanizaciju, a koja ima preko 1.700 uposlenika i 20 filijala širom svijeta.

Objavljujemo oglas za zasnivanje radnog odnosa: Zaštitar u unutrašnjoj službi zaštite (m/ž)

 Opis poslova:
  • Kontrola i obilazak zaštićenog prostora i objekata, fizička zaštita ljudi i i imovine;
  • Utvrđivanje identiteta osoba koje ulaze i izlaze iz zaštićenog prostora;
  • Praćenje alarmnog sistema i video nadzora;
  • Provođenje ostalih sigurnosnih, kvalitativnih i radnih normi poslodavca;
  • Obavljanje ostalih zaštitarskih poslova;

Uslovi:
  • Državljanin BIH;
  • Protiv lica nije pokrenut krivični postupak, te da nije osuđivano za krivično djelo za koje je izrečena zatvorska kazna, osim krivičnih djela protiv sigurnosti javnog saobraćaja, odnosno nije osuđeno za prekršaj protiv javnog reda i mira s obilježjima nasilničkog ponašanja (tuča i sl.);
  • Nije lice koje je bilo koji organ za provođenje zakona u Bosni i Hercegovini otpustio zbog nesavjesnog obavljanja dužnosti;
  • Da je tjelesno i duševno sposoban obavljati poslove zaštite;

Potrebne kvalifikacije:
  • SSS;
  • Položen certifikat za fizičku zaštitu predviđen zakonom na Policijskoj Akademiji FMUP-a Sarajevo;
  • Elementarno znanje engleskog jezika u govoru i pisanju;
  • Poznavanje osnova  rada na računaru - MS Office;
  • Radno iskustvo 2 godine na istim poslovima;
  • Vozačka dozvola B kategorije;

Nudimo:
  • Rad u kompanijiji visokog standarda i opremljenosti;
  • Redovna i stimulativna primanja;
  • Napredovanje i usavršavanje.

Vaše prijave možete dostaviti putem opcije „Prijavite se na oglas”,  ili lično na adresu:

AMA Adriatic d.o.o
Industrijska zona Luka br. 7,
71380 Ilijaš.

Više informacija na broj: 033 429 237
Mjesto rada: Ilijaš
Prijavite se na oglas
Ukoliko imate više dokumenata (CV, reference...) predlažemo da ih spojite u jedan dokument (PDF ili docx).
Napišite što detaljnije zašto se prijavljujete baš na ovu poziciju i ukratko se predstavite.

* Obavezna polja