Administrativni radnik (m/ž)

Objavio Zoom Travel, 18.01.2024. - Sarajevo

Privrednom društvu Zoom Travel potreban: Administrativni radnik (m/ž)

 Kratak opis poslova i radnih zadataka:

  • Administrativno - finansijski operativni zadaci na dnevnoj osnovi,
  • Evidencija ulaznih i izlaznih računa,
  • Izdavanje računa,
  • Odgovaranje na upite putem telefona i prijem stranaka u prodajnom prostoru/uredu,
  • Priprema i slanje dokumentacije,
  • Komunikacija sa kupcima putem telefona, u uredu.
  • Izdavanje i obrada putnih naloga,
  • Odlasci u banku (npr. predaja pazara i sl.),
  • Rezervacije iz oblate turizma,
  • Evidencija troškova i izrada izvještaja,
  • Drugi poslovi po nalogu pretpostavljenih iz oblasti računovodstva i turizma.

Potrebni uslovi:

  • Poznavanje rada na računaru,
  • Poznavanje engleskog jezika,
  • Spremnost na rad i poduzetnost,
  • Profesionalnost, tačnost, preciznost,
  • Brzo usvajanje novih znanja,
  • Stručna sprema: SSS/VSS, prednost osobama sa iskustvom u turizmu.
  • Samoinicijativna I isistematična osoba sa izraženim organizacijskim sposobnostima

Vaše biografije možete poslati putem opcije: "Prijavite se na oglas"

Za više informacija na viber ili whats app broj: 061/238 719