Bravar

Objavio Euro Prost, 02.10.2023. - Više lokacija

Kompanija EURO PROST osnovana je u julu 1997. godine. Od osnivanja, naš proizvodni program bazirao se na transportu osoba i tereta. Od januara 2000.godine firma EURO PROST se isključivo opredjeljuje za tržište liftova u Bosni i Hercegovini, regionu i Europi.U augustu 2004. godine uspostavili smo sistem upravljanja kvalitetom ISO 9001:2000, čime smo potvrdili našu spremnost na ispunjenje zahtjeva kupca i naše opredjeljenje za kvalitet i sigurnost.Danas, sa više od 26 godina iskustva upošljavamo više od 165 uposlenika na 10.000m2 proizvodnog pogona, a vozni park čini flota od preko 50 vozila.

 Zbog širenja proizvodnje i povećanog obima posla, pozivamo Vas da se prijavite na poziciju: Bravar (Sarajevo i Tuzla)

Opis posla:
  • Montaža liftova
Uslovi:
  • SSS/KV/VKV
Mjesto rada:
  • Sarajevo i Tuzla
Očekujemo:
  • Posvećenost radu,
  • Timski duh,
  • Poštivanje radnih procedura i pravila.
Nudimo:
  • Priliku za profesionalni i lični razvoj i rad u poticajnoj sredini
  • Stimulativna primanja u ovisnosti od individualnih rezultata rada i poslovanja kompanije
Iskustvo:
  • Poželjno je iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Prijave putem opcije: "Prijavite se na oglas"

Mjesto rada: Više lokacija