CNC Regler na strugu / glodalici (m/ž)

Objavio Solid CNC, 20.04.2024. - Visoko

Solid CNC d.o.o. je priznata firma specijalizirana za CNC obradu metala.  Iskustvom i posvećenošću visokom kvalitetu, postajemo lideri u našoj industriji. Sada tražimo motivisane radnike da se pridruže našem timu.

Uslovi:

  • Poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Odgovoran pristup radu
  • Temeljitost u izvršenju zadataka

Opis poslova:

  • Izvršavanje  poslova  na CNC mašini u skladu sa dnevnim planom proizvodnje i instrukcijama poslovođe
  • Pažljivo pregledavanje gotovih proizvoda i materijala radi osiguranja kvaliteta
  • Zadužen je za podešavanje mašine i pušta u rad nove, ili proizvode koji se ponavljaju, uz postojeći G-code
  • Vrši blagovremenu prijavu svih vrsta odstupanja i neusklađenosti u procesu izrade
  • Vrši izbor, zaduživanje i razduživanje reznog, steznog i mjernog alata, kao i praćenje potrošnje istog
  • Održava i kalibrira CNC mašinu

Ponuda:

  • Konkurentna plata
  • Mogućnost napredovanja i razvoja karijere
  • Rad u dinamičnom i profesionalnom okruženju
  • Povremeni trening i obuka

Kako se prijaviti:

Ako ste zainteresovani za ovu poziciju i ispunjavate navedene kvalifikacije, molimo vas da pošaljete svoju biografiju putem opcije: "Prijavite se na oglas".

U predmetu prijave navedite "Prijava za posao - regler".

Rok za prijavu je 20.05.2024.godine.

Radujemo se vašim prijavama i prilici da postanete dio našeg tima.

Mjesto rada: Visoko
Broj izvršilaca: 2