Hotelska sobarica (ž)

Objavio AL THANI, 02.04.2024. - Sarajevo

(Bosmal Arjaan by Rotana, Sarajevo, Bosna i Hercegovina)

Opis posla:

Tražimo dinamičnog hotelijerskog radnika.

Kao sobarica, Vi ste zaduženi za poslove spremanja i čišćenja u hotelu, te održavanja higijene isteg na svim javnim površinama.

Vaša će uloga uključivati ključne odgovornosti kao što su:

  • Održava čistoću soba i dopunjava zalihe u sobama prema standardima hotela
  • Održava i čisti kupatila, te dopunjava higijenske potrepštine u skladu sa standardima i sigurnosnim procedurama hotela, te druge prostorije Društva
  • Posprema stvari za goste prilikom čišćenja soba i kupatila kako bi se osigurala usklađenost s vodećim standardima osiguranja kvalitete hotela
  • Obavještava osoblje za vešeraj o blagovremenom prikupljanju veša/posteljine za pranje, hemijsko čišćenje ili peglanje kako bi zadržali zadovoljstvo gostiju
  • Održava i čisti hodnike/prostorije u kojima borave gosti, ostave i ostale prostore kako bi se osigurao profesionalan i organiziran izgled hotela
  • Izvještava Odjel održavanja o svim pitanjima vezanim za održavanje i popravku
  • Uvažava potrebe i zahtjeve gostiju pri radu u sobama i prostorijama hotela kako bi osigurali zadovoljstvo gostiju

Uslovi kandidata:

  • Poželjno je da kandidat ima iskustva na sličnim poslovima u hotelskoj struci, diplomu SSS, osnovno poznavanje engleskog jezika, ali nije uslov

Vaše prijave pošaljite putem opcije: "Prijavite se na oglas".

Broj izvršilaca: 3