Kalkulant

Objavio Amos Graf, 16.08.2023. - Sarajevo

Štamparija AMOS-GRAF d.o.o. zbog povećanog obima posla, raspisuje konkurs za prijem više radnika za rad u grafičkoj industriji, odnosno za rad na grafičkim mašinama.

 Opis posla:

  • izrada kalkulacija
  • vođenje robno-materijalnog knjigovodstva
  • izrada izlaznih računa
Uslovi:
  • Prednost pri zapošljavanju će imati osobe sa invaliditetom
  • SSS ili VSS ekonomskog smjera
  • Visoko razvijene vještine komunikacije
  • Dobro poznavanje rada na računaru (Word, Excel, Power Point),
  • Radno iskustvo u istim ili sličnim poslovima
Tražimo:
  • Ozbiljne radnike koji će dati doprinos razvoju poslovanja i osigurati da naša računovodsvena služba radi neometano.
Nudimo:
  • Stimulativne uslove, mogućnost napredovanja, edukaciju za uposlenike, team building, dobru atmosferu i mnogo posla.

Biografiju poslati na adresu Džemala Bijedića 162 F, 71000 Sarajevo, BIH. Također, CV možete poslati opcijom “PRIJAVI SE NA OGLAS”.