Kontrolor terminala (m/ž)

Objavio Centralni Terminal, 19.06.2024. - Sarajevo

KONKURS
za prijem u radni odnos

Kontrolor terminala - 2 izvršioca

Opis posla:

  • Evidencija i kontrola parking prostora
  • Naplata parking mjesta
  • Upravljanje programa naplate i evidencija ulaza/izlaz vozila u krugu Centralnog Terminala
  • Rad sa viljuskarom, paletarom - (za viljuskar potreban certifikat), nije obavezno
  • Rukovanje programa kolske vage
  • Obavlja i druge srodne poslove

Uvjeti:

  • Komunikativnost i profesionalan odnos prema poslu
  • Osoba s iznimnim smislom za organizaciju, tocnost i pravovremenost
  • Odgovorna, stabilna i smirena osoba
  • Brzo usvajanje protokola funkcioniranja drustva
  • Brza prilagodba radnom timu

Strucna sprema:

  • Srednja stručna sprema

Oglas otvoren 15 dana.

Ukoliko zadovoljavate navedene uvjete, spremni ste na nove izazove i rad u dinamicnom okruzenju, posaljite nam svoj CV putem opcije: "Prijavite se na oglas", ili na adresu UI. Brace Baljić 1c, kontakt br.telefona 033/591-622.

Broj izvršilaca: 2